Kodlama Kulübü veya Robotik ve Kodlama Kulübü olan var mı?

Kodla Büyü

carolyn54

Üye
Kodlama ve Robotik kulüp planı lazım ama yarışmaya katılmayacağım okul içi yapacağım çalışmalarımı ve kodlama ağırlıklı olacak. Haftada bir ders saatine göre plan yapacağım bana ne önerirsiniz arkadaşlar.

Örnek plan varsa da yok demem :D (5. 6. ve 7.sınıf düzeyinde)

Kodlama ve Robotik kulüp planı lazım ama yarışmaya katılmayacağım okul içi yapacağım çalışmalarımı ve kodlama ağırlıklı olacak. Haftada bir ders saatine göre plan yapacağım bana ne önerirsiniz arkadaşlar.

Örnek plan varsa da yok demem :D (5. 6. ve 7.sınıf düzeyinde)
Hocam kulüp planı bulabildiniz mi? Bulduysanız burada paylaşabilir misiniz? Yada diğer arkadaşların elinde olan varsa paylaşabilir mi?

Robotik ve Kodlama klübünde öğrencilerim var. Haftada sadece 4 saat birlikte oluyoruz. Haftada 2 gün ve ikişer saat birlikte oluyoruz.

Robotik ve Kodlama klübünde öğrencilerim var. Haftada sadece 4 saat birlikte oluyoruz. Haftada 2 gün ve ikişer saat birlikte oluyoruz.

Hocam egzsersiz şeklinde mi açtınız kulübü yoksa meb sosyal kulüpler şeklinde mi açtınız? Çalıştığınız okul devlet okulu mu özel okul mu? Malum devlet okulunda zor biraz kulüp çalışması yapmak. Bende şimdi birşeyler yapmaya çalışacağım yeni görev yerimde fakat döküman işini hiç sevmiyorum o yüzden hazır plan rapor vs var mı acaba elinizde?

Hocam egzsersiz şeklinde mi açtınız kulübü yoksa meb sosyal kulüpler şeklinde mi açtınız? Çalıştığınız okul devlet okulu mu özel okul mu? Malum devlet okulunda zor biraz kulüp çalışması yapmak. Bende şimdi birşeyler yapmaya çalışacağım yeni görev yerimde fakat döküman işini hiç sevmiyorum o yüzden hazır plan rapor vs var mı acaba elinizde?

Hocam egzsersiz şeklinde mi açtınız kulübü yoksa meb sosyal kulüpler şeklinde mi açtınız?
- Hocam orasını bilemiyorum. Okul beni eğitim için davet etti bende kabul ettim.

Çalıştığınız okul devlet okulu mu özel okul mu?
- Önceden özel okul olarak geçiyordu şimdi devlet okulu olarak gözüküyor.

Bende şimdi birşeyler yapmaya çalışacağım yeni görev yerimde fakat döküman işini hiç sevmiyorum o yüzden hazır plan rapor vs var mı acaba elinizde?
- Hocam bende yeniyim daha plan ve rapor vs. bende de yok ama elime geçer ya da bulursam paylaşırım merak etmeyin :)

Ben de okulumda benzer çalışmalar yapmayı planlıyorum. Ancak kulüp şeklinde değil de robotik-kodlama topluluğu gibi birşey düşünüyorum. Maksadım işin resmi kısmı olmasın. Kimse gelip hesap sormasın. Ücret de istemiyorum. Tamamen gönüllülük esasına göre.
Böyle bir topluluk nasil olur? Bir örneği var mıdır acaba?

stem eğitimi kulübü olan var mı arkadaşlar bu yıl okulumuzda kurrulacak meb sosyal kulüpler yönetmeliğinde evrak ve dökümanlarla ilgili birşey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...

Bu yıl Robotik Kodlama Kulübü istedim ve verildi. Dolayısıyla kulüp için bir plan hazırlamamız gerekiyordu. Biraz araştırıp kendime göre bir yıllık plan çıkardım. Umarım faydası olur.

Ekli dosyalar

• ROBOTİK KULÜBÜ YILLIK PLAN.rar
    8.8 KB · Görüntüleme: 184
Geri