Kocaeli

Kodla Büyü
izmit merkez veya gebze aslan çimentoyu istemeyi düşünüyorum açılırsa. Puanım 84 Tef mezunuyum

Puanım şuan 77
16 eylül de anadolu lisesinde göreve başlamam nedeniyle
1 sene daha bekleyecem. Sabır...

Arkadaşlar kocaelindeyim gebzeyi bilirim bana sormak ist bişe olursa mesaj atın hayırlı olsun şimdiden...

merhaba hocam.bende gebzeyi yazıcam, 4 buçuk yıldır erzurum horasanda çalışıyorum.117 puanım var.acaba oralardaki öğrenci profilleri nasıl, en çok öğrencileri merak ediyorum.sanırsam çok pahalı bi ilçe de değil ayrıca gebze...

arkadaşlar darıcada görev yapmaktayım mrak ettikleriniz varsa yardımcı olayım...

zerrax Hocam Darıca Deniz Yıldızları Endüstri meslek lisesini yazmayı düşünüyorum. Nasıl sizce ?

Arkadaşlar kocaelinin dilovası ilçesinde 4 yılım bitti. merkeze istemeyi düşünüyorum. il içinden izmit merkez ya da merkezi ilçeleri yazacak arkadaşlar varsa hangi okulları yazacaklarını ve puanlarını yazarlarsa çok sevinirim. Tabi il dışından olan arkadaşlar da. Bu arada puanım 67.

deniz yıldızları meslek lisesi çok güzel bir okul hocam...garanti bankası yaptırdı zaten..öğrenci kitlesi idaresi olarak çok iyi..binası zaten kampüs gibi..benimde en çok çalışmayı istediğim yerlerden birisi ama böte mezunu olduğum için tercih yok bize..kesinlikle pişman olmayacağınız bir tercih olacaktır..

mert_aylan' Alıntı:
karamürsel 86 başka yazacak var mı
hocam sizin il içi mi il dışı mı?
bu arada kimse yazmadığına göre herhalde ya kocaeli yazan olmayacak ya da arkadaşlar söylemek istemiyorlar. Ben kocaelinde olduğum için il içi arkadaşları özellikle merak ediyorum

oh oh maşallah. inş il dışı pek isteyen olmaz da bizde geliriz memleketimize (kahramanmaraştayım puanım 56 )

galiba en yüksek puanlarda biri bana ait, 107 puanla izmit isteyecektim ama bir yıl daha gurbetçilik yapıcam mecburen, :( birinin şansı :++: bir başkasının şanssızlığı :-1: olacak, seneye artık ve güzel okullar var herkese hayırlı olsun

görüntüleyen 272 cevap sayısı 20 bu nasıl iş kimse yazamıyor mu nereye tayin isteyeceğini bi biz bilmiyoz heralde bu işleri

mert_aylan' Alıntı:
il içi sen nereyi isticen hocam yoksa gittin mi dilovasından
Ben kararsızlardanım o yüzden il içi ne kadar kişi isteyecek diye merak ediyorum ama bence kocaelidekiler sessiz kalmayı tercih ediyor yoksa kimsenin tayin istemeyeceğinden değil.

il dışı isteyecek arkadaşlar biri size hangi okullar açık görünüyor kocaelide gönderebilir mi

alikahya fatih - alikahya iöo - muallim naci - nuh çimento - kılıçarslan - mehmetçik - mimar sinan - solaklar - şehit ümit balkan iöo - ulugazi - yahya kaptan iöo - 28 haziran
bunlar izmitte olan okullar.

arkadaşlar ilk ben yazmıştım ama tekrar yazayım. puanım 51. ildışı isteyeceğim.Böte mezunuyum.Merkezden 15 okul yazıcam.Geri kalanları da derince ve körfezden yazmayı düşünüyorum. Çok umudum yok ama gelirse seviniris.

fieldofinnocence' Alıntı:
arkadaşlar ilk ben yazmıştım ama tekrar yazayım. puanım 51. ildışı isteyeceğim.Böte mezunuyum.Merkezden 15 okul yazıcam.Geri kalanları da derince ve körfezden yazmayı düşünüyorum. Çok umudum yok ama gelirse seviniris.
hocam körfezden yazmak istediğiniz okulları söyleyin bende idaresinden öğrencilerine kadar size bilgi vereyim :)

ben bu sene tayin istemekten vazgeçtim gebzeye hergün 2 saat yol gidiyorum ama yinede okulumdan ayrılmak istemiyorum :) 1 yıl daha gebzedeyim

il dışı isteyecek bir arkadaş 15 tercih yapıcam kocaelinden demiş. Arkadaşım kontenjanın 4 olduğunuda biliyorsun değil mi? yani il dışından sadece 4 kişi alacaklar ilk 4 e giremezsen (yada 5-6) kocaeli şansın yok tercihlerin ölü tercih olur. Bende izmit merkezden sırayla 28 haziran, ulu gazi, mimar sinan, alikahya fatih,mehmetçik ve atatürk EML yazacağım. Puanım 60

il dışı yapcak arkadaşlar kontenjanları dikkatli inceleyip kontenjanı yüksek yerleri tercih etsinler.

polathanem' Alıntı:
il dışı isteyecek bir arkadaş 15 tercih yapıcam kocaelinden demiş. Arkadaşım kontenjanın 4 olduğunuda biliyorsun değil mi? yani il dışından sadece 4 kişi alacaklar ilk 4 e giremezsen (yada 5-6) kocaeli şansın yok tercihlerin ölü tercih olur. Bende izmit merkezden sırayla 28 haziran, ulu gazi, mimar sinan, alikahya fatih,mehmetçik ve atatürk EML yazacağım. Puanım 60

il dışı yapcak arkadaşlar kontenjanları dikkatli inceleyip kontenjanı yüksek yerleri tercih etsinler.

hocam sizin okulunuz meslek mi?Bana meslekler açılmıyorda...

Geri