KOCAELİ yeni norm güncellemeleri ile ilgili yazı geldi mi?

Kodla Büyü

ilk3r

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar norm güncellemeleri ile ilgili çoğu ilin ilçe yada il mem lerden yazı geldiği bildirilmekte. Kocaeli ilgili hicbir yerde bir gelişme okuyamadım. İlimizde Mem den okullara norm güncellemeleri ile ilgili yazı geldi mi?

bununla ilgili bir yazı gelmedi daha, Kocaeli'nin hiç acelesi olmuyor böyle önemli konularda :-1:

Bizim MEM sanki ölü toprağı serpilmiş, diğer iller alelacele duyuru yapıyor yazı gönderiyor, bizimkilerin keyiflerini bekliyoruz.

Arkadaşlar bizde de yazı falan gelmedi ama okul talim terbiyede yeni çizelge yayınlanmış olduğunu ve güncelleme yapmak zorunda olduğunu biliyor. Daha ben söylemeden güncelleme yapılacak diyorlardı.

İdareci ataması yapmaya çalıştıkları için bunu görmemiş olabilirler :?

Mülakat yapacaklar ya nasıl yapacaklar acaba kendileri de bilmiyordur.

Re: Ynt: KOCAELİ yeni norm güncellemeleri ile ilgili yazı geldi

Bugun il mem i aradim saat 1 gibi, bana bakanliktan guncellemeye dair yazi geldigini soyledi. Fakat bunun yaninda onlarinda belirsizlik icinde oldugunu ne yapacaklarini da bilemedigini de soyledi.

Bunun uzerine bende tayin donemine kadar guncellemeler yapilmazsa , saglikli bir tayin yapilmayacagini soyledim. Memurun en son sozu isleri halledecegiz sizi magdur etmeyecegiz diyerek telefonu kapatti.

Yarin son gun ama hala bir gelisme yok.

Re: Ynt: KOCAELİ yeni norm güncellemeleri ile ilgili yazı geldi

Son güne yetiştirirler kesin :x

Bugün il milli eğitimi aradım. Güncellemeyi okullara bırakmayıp kendilerinin yaptıklarını söylediler. Kaç sınıf açılacağını, kaç öğrenci geleceğini felan heralde kendileri giriyorlar.

Aklımdan geçen de "işimiz size kaldıysa yandık" diye düşündüm.

evet birşeyler girmişler bütün öğretmenlerin normu şu an sıfır bütün öğretmenler de fazlalık gözüküyor biz de :D

arkadaşlar bugün acilen ders saatlerini istemişler düzenlemek için, müdür yardımcımız çizelgeyi gönderecek.

hocam bilgilendirme için teşekkürler.

Yine Kocaeli ilimize yakışır bir şekilde cuma günü son mesai günü ve son saate sıkıştırdılar. Hata yapılsın ve mağduriyetler olsun diye.

Norm fazlası atamalarla halk eğitim merkezlerine gönderdikleri ben tahil diğer arkadaşları hangi mantıkla bakalım dağıtıcaklar .

beni sendikadan aradılar eski okuluna dönmek istiyor musun milli eğitim müdürlüğüne başvuracağız diye ben de yok dedim 20 saat ders var burada gerekirse eski okuldaki 8 saate de girerim

Geri