KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ [TEF]

Kodla Büyü
2001 den kimse yok mu

2001 mezunlarından kimse yok mu. gündüz - bilgisayar. selamlar.
onur- engin nerdesiniz olum.. basiretsiz ya sen?

selam 2004 tef elektronik gündüz mezunuyum.
bu arada yener. ismail, özgür ve özcan napıyorsuz beyler. herkes burda ha :)

Merhaba ben musa
Kocaeli Tef Elektronik öğretmenliği (gece) 2002 mezunuyum
İnegöl Dörtçelik EML de görev yapıyorum. Herkese slmlar...

musa
uşağum pak yıllar sonra nerede karşılaşıyoruz

cem i hiç gördün yada duydunmu okuldan sonra akibeti ne oldu uşağun.

Slm arkadaşlar.2006 I.öğretim TEF Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum.Artvin Anadolu Meslek Lisesi ve Meslek Lisesi'nde çalışıyorum.

selam tüm KOU lü kardeşlerime
2005 bilgisayar (Gündüz) mezunuyum.
Şimdi sinop da Ebitefo yum.

bitirme projem okuyan ve mezun kouleri bir araya toplamayı ve bilgi paylaşımını hedefleyen bir site yapmaktı.
öğrenci klupleri sayfasında entegre öle atıl duruyo ilgilenen yok.

slm tef liler :)

slm mezun olmuş yada hala okuyan büyüklerim. bende şuan tercih aşamasındayım. marmara böte ye sıralamam kıl payı tutuo ve kocaeli tef e de öle. ama hangisini ilk sıraya yazmalıyım bilmiyorum. tefin öğretmenlikte daha öncelikli olduğunu duymuştum. birde sizlerden yorum almak istedim. sizce marmara böteyimi , kocaeli tefimi seçmeliyim ilk tercihime. birde tef ile böte farklarını açıklarsanız sevirim.
çok teşekür ederim hepinize.
Bakarsınız birgün bende sizin aranıza kocaeli tef muzunları aranıza katılırım. inş. :)

2004 Tef Elektronik Mezunuyum. Bu yıl yüksek lisans öğrencisi olarak okuluma geri dönmenin mutluluğunu yaşıyorum :D

merhaba arkadaşlar içinizde en yeni mezun benim galiba :?: Bende 2008 koü-tef bilgisayar öğrt.(gece eğitimi) mezunuyum ve marttan beri sakaryada görev yapmaktayım.
tüm koülü arkadaşlara selam ve saygılar

derselkc' Alıntı:
merhaba arkadaşlar içinizde en yeni mezun benim galiba :?: Bende 2008 koü-tef bilgisayar öğrt.(gece eğitimi) mezunuyum ve marttan beri sakaryada görev yapmaktayım.
tüm koülü arkadaşlara selam ve saygılar

hocam ben kou 2007 mezunuyum. sakaryada calisiyorum. siz hangi okuldasiniz?

Bence kocaeli tef bilgisayar 2008 mezunuyum şu an çanakkale ezienede meslek liseinde bilgisayar öğretmeniyim. :+1:

Geri