Kocaeli Norm Fazlasıı Atamaları

Kodla Büyü

eyolcu

Süper Üye
Süper Üye
kocaeli için norm fazlası atamaları belli oldu. İlin ana sayfasında...

hakkaniye ilköğretim sonunda bt öğretmenine kavuştu :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Gelişimci takma adlı arkadasımız oraya gitti. Mecburiyetten gitti.. Hayırlısı olur inş.

hakkaniye yazık ya merkeze uzak bir köy :)bir kere modemleri bozulmuştu yardıma gitmiştim o zamnlar ücretli çalışıyordum :) müdürü iyi birisidir.

evet ilk tercihimdi hem de :) gayet memnunum servisi var yemeği var köy okulu her zaman zararsızdır, bi üst köy bizim köyümüz, evime en fazla 30 dk vee en önemlisi doğu görevi sayılıyor olması e daha ne olsun :)
her gün git gel toplam 3 saat yol gidip çile çekmektense Hakkaniye benim için bulunmaz bir nimet
müdürü ile de görüştük anlaştık çok şeker bir adama benziyor BT dersinin gerekli olduğundan fakat öğretmenleri olmadığı için seçemediğinden bahsetti :)
ben daha gitmeden köye adım gitmiş filancanın gelini geliyor diye :lol:

gelişimci' Alıntı:
evet ilk tercihimdi hem de :) gayet memnunum servisi var yemeği var köy okulu her zaman zararsızdır, bi üst köy bizim köyümüz, evime en fazla 30 dk vee en önemlisi doğu görevi sayılıyor olması e daha ne olsun :)
her gün git gel toplam 3 saat yol gidip çile çekmektense Hakkaniye benim için bulunmaz bir nimet
müdürü ile de görüştük anlaştık çok şeker bir adama benziyor BT dersinin gerekli olduğundan fakat öğretmenleri olmadığı için seçemediğinden bahsetti :)
bu şartlarda sizin için süper olmuş hocam hayırlı olsun. izmitte oturanların gitmek istemediği bir okuldu o yüzden yazdım. sizin adınıza sevindim o zaman...

missilver' Alıntı:
gelişimci' Alıntı:
bu şartlarda sizin için süper olmuş hocam hayırlı olsun. izmitte oturanların gitmek istemediği bir okuldu o yüzden yazdım. sizin adınıza sevindim o zaman...
çok sağolun hocam izmitte zaten bi likahya bir de hakkaniye açıktı normdan ben de bt sınıfı bile olmayan alikahya ya gitmektense hakkaniye yi tercih etmek istedim
eş durumumdan muaf sayılmama rağmen her an her şey olabileceği düşüncesiyle doğu görevimi böyle her aşıdan iyi bir okulda yapmak en güzeli diye düşünüyorum

arkadaşlar tarih tekerrür eder biliyorsunuz.norm fazlası atamaları başlamış.benim anlamadığım izmitte bi tane ilkokul açık.nasıl oluyor anlamak gerçekten güç.

Kademeli geçiş olduğu için ilkokulda şimdilik norm olabilir.

Kaç kişinin açık olduğuna dair bir bilgi yok. Re'sen atama yapılabilecek yeterli boş yer yoktur herhalde.

Anadolu liseleri de açık görünüyor. Anadolu kadrosunda çalışmamış kişileri atamazlar sanırım. Gerçi sınavsız atama yapmışlardı geçenlerde.

Geri