Kocaeli Norm Fazlası...

Kodla Büyü

eyolcu

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaslar bugun kurumnetten yazı geldi ve bölge bölge norm durumları yazıyor. Norm fazlası olan öğretmenlere tebliğ edilerek dosyalarına konması isteniyor..

Bende bugün oldum norm fazlası . Hayırlı olsun - karamürsel göndermiş .

:) sube müdürü formatörler toplantısında izmit için 47 civarında norm fazlası var dedi ama bunları gönderecek yer yok demişti...

Komşi bugün yaptığına göre, p.tesi günü bizde de belli olur. İzmitte okul olmadığına göre Adapazarında zaten yoktur..

47 norm fazlası var, gönderebilecekleri okul yok.. Eee nolacak şimdi. Norm fazlası olanlar için tercih alsalar bile kimi nereye atayacaklar? Nolacak bunun sonu bilmiyorum...

amann valla bıktım bunlardan artık. gönderemeyecekler bir yere biliyorum ama can sıkıyor işte... ne hale düşürdüler

Normu olup öğretmeni olmayan okul sayısı az olduğu için yerimizi değiştirmeyebilirler.

Ancak aynı ilçede boş yer varsa , süpriz bir yer değişikliği bizi bekliyor olabilir.

Norm kadro yönetmeliğinde , usüle uygun olmak kaydıyla , resen yer değişikliği yer almaktadır.

2.dönem başlamadan meşhur taslak hayata geçse...

formatör de olsak yerimizi değiştirebilirler mi :?:
o yazıyı ekleyebilir misiniz buraya isimleri

dilekçe iteğe bağlıymış peki dilekçe vermesek bu norm falzaları ile iligi yazıya ne olacak kafalarına göre mi atayacaklar..

Norm kadro yönetmeliğine göre resen atama yapma yetkileri var. Gönderecek okul bulabilirlerse başka bir okula gönderebilirler.

Geri