Kocaeli Norm Atamaları

Kodla Büyü

gelişimci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bugün il milli eğitimi aradım 2 haftaya kadar okullara yazı göndereceklermiş
kocaeli de atama isteyen oalcak mı :?:

Hocam meslek liseslne alacaklarsa isterim yoksa zorunlu olmadıkca istemiyorum...

yok hocam meslek lisesi
ben geçen hafta bizzat gidip uğradım bir kaç okul adı saydılar ama değişebilir dediler genelde liselerdi zaten ilköğretim bir tek gölcük barbaros iö vardı
lisede yapmak ne kadar mantıklı karar veremiyorum

Hocam bence zorunlu olmayacak en azından bizim için.. kaç okul var ki açık bu kadar öğretmeni dağıtsınlar?

yok hocam zorunlu olacak diye bir şey yok tabi zaten şube müdürü açıklama yapmıştı bu kadar öğretmeni atayacak yer yok diye
ben zaten merkez ilçede ikamet ediyorum uzak bir ilçeye git gel yapmak zor oluyor bu yüzden benim için bu çok büyük bir avantaj :D
eğer çok isteyen olmazsa ben de istediğim okullara gidebilirim
zaten gittiğimiz yerde norm fazlası olmayacak mıyız sanki 8)

Geçen sene resen atama yapmışlardı sonradan iptal etmişlerdi. İsteğe bağlı olarak kalmıştı

DotCom' Alıntı:
Geçen sene resen atama yapmışlardı sonradan iptal etmişlerdi. İsteğe bağlı olarak kalmıştı

Hocam geçen sene ne oldu ne bitti tam olarak bilmiyorum. Fakat resen atama yapıldığını ilk sizden duyuyorum.
Kararnameler çıkmışmıydı? Hangi dönemde olmuştu? Açık okul sayısı kaçtı ve resen atamalar ilçe ve bölge dışı yapılmışmıydı?
Bize biraz hatırlatsanız?

Şubat tatili döneminde olmuştu.

Açık okul listesi yayınlanmadan önceki dönemden bahsediyorum.

İl'den sözel olarak öğrenmeye çalışmıştık nerelerde açık olduğunu.

İlçe bölge dışına bir atama yapılmamıştı bildiğim kadarıyla.

Şubat tatilinden dönüşte yapılan atamaların iptal edilip tekrar norm hesaplaması ve sonrasında boş yerlerin yayınlanması şeklinde bir süreç olmuştu.

Kararnameler bizlere ulaşmadan önce iptal edilmişti. Kararname görmedim.

Geri