Kocaeli BTR öğretmen görevlendirilmesi yapıldı

Kodla Büyü
"Kadrosunun bulunduğu okul ile BT Relıberliği yaptığı
okul farklı olduğu takdirde iki ders çizelgelerindeki toplam ders saati bir branş öğretmeinin
azami girebileceği ders sayısnı geçmeyecektir."

Bu formülün sonucu nedir?

8 saat kendi okulumda derse giriyorum, 22 saat de diğer okulda görev yapacağım: 8+22=30 yani :wink:

egeman84' Alıntı:
8 saat kendi okulumda derse giriyorum, 22 saat de diğer okulda görev yapacağım: 8+22=30 yani :wink:

30 saatte bırakırlar mı acaba , anadolu liselerinde haftalık ders saati daha fazla. Branş öğretmeninin girebileceği azami ders saati ifadesi kapalı bence. 30 yazmak daha kolay olurmuş

Okulun yazıdan haberi yok gitmemis daha
benim de yarın boş günüm ben ne yapacağım şimdi bu yaziya göre kalkıp okula gidemem herhalde değil mi?

DotCom' Alıntı:
egeman84' Alıntı:

30 saatte bırakırlar mı acaba , anadolu liselerinde haftalık ders saati daha fazla. Branş öğretmeninin girebileceği azami ders saati ifadesi kapalı bence. 30 yazmak daha kolay olurmuş

teknik öğretmen değiliz ki hocam azami 30dur.

Bu bilgilere göre ;

Teknik öğretmenlerin maaş karşılığı 20 saat diye biliyorum. Eğer maaşınız için 20 saat şartı aranmıyorsa 30 un üstüne çıkamaz diyebiliriz sanırım.

Arkadaşlar teknik öğretmen olsanız bile görev yaptığınız okul Teknik Lise olmadığı için 30 saate tamamlanacak.
Onu geçin de ek ders falan yok, Eylül'de başlayanlar 2 ay, Ekimde başlayanlar 1 aylık ek dersleri alamayacak, tam bir rezillik.
Adamlar Ekim başında yazı gönderiyor, BTR öğretmenleri akıllı tahtaları Ekim sonuna kadar kursun diye, kurduk, şimdi de diyor görev 1 Kasım'da başlayacak.
Haram zıkkım olsun bunlara o çalıştığımız süreler, bunun adı resmen dolandırıcılık. Yazıyı da kasten 31 Ekim'de yollamışlar ki, okula gitmemezlik yapmayalım 1 Kasım'a kadar diye...

Bu görevlendirmeleri puana göre mi yaptılar kafalarına göre mi??? benim ilk tercihim bilim sanat merkeziydi listeler de adı bile yok. Eğer puana göre yapıldıysa puanlar nerede??

Anadolu İHL öğretmeni bilim sanatta görevlendirme diye biliyorum, yani orası doluydu...

eyolcu' Alıntı:
Anadolu İHL öğretmeni bilim sanatta görevlendirme diye biliyorum, yani orası doluydu...
Benim Bildiğimde Cem BARBUT Bilgisayar öğretmeni olarak görev yapıyordu ama BTR değildi. Listede adını da göremedim. Bizleri Neye göre atadılar peki tam olarak bilginiz var mı??

Bilim sanat merkezleri fatih projesi kapsamında mı?

Daha önce formatör öğretmen görevlendirmesi yapılıyor muydu?

Aynı yeri tercih edenler arasından hizmet puanına göre yerleştirmişlerdir.

hocam orasının görevlendirirmesi formatörlükten önce olmustu diye biliyorum. Neye göre oldu bilmiyorum

akıllı tahtalar ile ilgili bir eğitim almadık, nasıl yardımcı olacağız?

ben 14:30 da bugün okuldan çıktım daha yazı yoktu hocam Kocatepe Ortaokulu / Kuruçeşme..

izmite bağlı değil mi okul, paylastım ben yazıyı nette. Bu arada ya kurum netin sunucusunda sorun var yada size yollamayı unuttular (bir kere bizim okulun baına gelmişti, arayın ilçeye söyleyin bence...)

Yazı gelse haber verirler herhalde hocam ben bugün de görevlendirildiğim okulda dersteyım btr değilim hala

Geri