Kocaeli BTR öğretmen görevlendirilmesi yapıldı

Kodla Büyü

mert_aylan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kocaelide Formatörlüğe gene Eylül ayında mı başvurular açılacak bir bilgisi olan var mı?

Re: Kocaeli Formatörlük

Herhangi bir gelişme yok ama geçen senelerde 1 temmuzdan önce başvuru almışlardı

ben hiç hatırlamıyorum dilekçelerin yaz döneminde alındığını.
hep Eylül ortası gibi gelir Ekim ortası gibide valilik oluru gelir.
bence yazın yapılmaz görevlendirme

geçen sene tüm yaz aldılar başvuruları temmuz da mı ne başlamıştı onaylarda eylül ilk hafta geldi

Bizim ilde bu sene nasıl olacak, başvuruları eylül demi alacaklar?

Geçen sene 18 temmuza kadar talep alındığı diye hatırlıyorum ama eylülde tayin ve atamalar olunca tekrar basvuru aldılar... Dün ilçeden ebitefo ile konustum temmuz gibi görevlendirmelerin ne olacağına dair yazı gelmesini bekliyoruz dedi... Bu arada benim okul ilkokul oldu bakalım ne yapacaklar bizi...

Bu arada benim okul ilkokul oldu bakalım ne yapacaklar bizi...
fixmanga.gif

Sanırım bu yıl Formatörlük olmayacak. Bu zamana kadar ses çıkmadığına göre...

yoksul' Alıntı:
Sanırım bu yıl Formatörlük olmayacak. Bu zamana kadar ses çıkmadığına göre...

Umarım formatörlük bir süreliğine kadar devam eder yoksa halimiz harap.

hala yazı gelmedi başvurular için.
eğitmenlerimiz nerdeler bir bilgi verseniz.

geçen arkadaşın biri yazmıştı aradım diye.bakanlık geçici görevlendirmeleri iptal etti diye beklemedeymişler sanırım.

Arkadaşlar diğer iller başvuruları almaya başlamış, peki bizde nasıl olacak.

slm arkadaşlar. Elazığda'da görevlendirmeler için yazı gelmedi hala. Bugün milli eğitimi aradım. Bakanlıktan yazı bekliyoruz. Gelince sizin dilekçelerinizi isteriz dediler. Ama her sene Ağustos ayının son haftası görevlendirmeler yapılıyordu. Bu sene çok gecikti. Diğer illerde durum nedir? arkadaşlar yazarsa bilgi sahibi oluruz.

kocaeli de bu sene formatörlük için başvurular hala alınmadı
okullar açılınca yığınla bilgisayar sorunu var birisine elimi sürersem ş...m
öğretmen arkadaşların kişisel pc lerinde bile kuruş koklatmıyorlar devletin işidir deyip kerizlenmemeye dikkat
ayda alacğımız bir 600 tl onuda alamayacaksak boşver koyver gitsin elime malını bırakanda zarar görecektir bundan sonra
tamirini imkansız hale getiririm kimse çözemez sorunu.
yaşasııın kötülük hiiiiğğğhaaa :mrgreen:

Birçok ilde basvurular basladı ama bizim il yine sonunculuğa oynuyor...

formatörlük olmazsa okullarda işkenceye hazır olun idareciler aynı hizmeti isteyecek yapılmadığı zman immıbing uygulayacaklar yani zulüm

Çağrı1' Alıntı:
formatörlük olmazsa okullarda işkenceye hazır olun idareciler aynı hizmeti isteyecek yapılmadığı zman immıbing uygulayacaklar yani zulüm
naaaaaaaaaaaah yaparım niye yapmadığımıda açıklarım gitsin il memle konuşsun onayımı çıkarsın
o zaman üstüme vazife olanları yaparım idareyede kıyak geçerim.

hipopotam' Alıntı:
Çağrı1' Alıntı:
naaaaaaaaaaaah yaparım niye yapmadığımıda açıklarım gitsin il memle konuşsun onayımı çıkarsın
o zaman üstüme vazife olanları yaparım idareyede kıyak geçerim.
:++: :++: :++: koptum hocam okuyunca.. haklısın ama insan bir yapmıo iki yapmıo sonra dayanamıo işte.. formatör fdeğilim şuan ama bugün okuldan geldim konferans salonunun internetinde sorun varmış kablo uçlarını yeniledik geldik. ptesiye hazır oldu..

Geri