klavye sorunu

Kodla Büyü

mav96

Site Gezgini
arkadaslar garip bir sorunla karsı karsıyayım klavyeyi q yapmama rağmen acıldığında otomatik f oluyo bilgisayarın herseyi değişiyo sadece klavye değişmiyo sizce neden olabilir?

1- koruma kartı var sa pasifleştir öyle yap.( açılışta ctrl+g)
2- deep freeze varsa kaldır
3- kısayoldan yapıyorsan klavye üzerinden denetim masasından yap onayla

değerli hocam eğer bilgisayara xp kurulurken dil seçeneği olarak f seçilmiş ise bilgisayar her açıldığında hatta her yeni belge açılışında f e geçer. bölge ve dil seçeneklerinden f klavyeyi kaldırmayı dene.

arkadasla bilgisyarda guvenlik kartı ve deep freze benzeri program yok ayrıyeten yeniden acıldığıda yani f klavyeye gectiğindede dil seceneklerinde q gorunuyo f kalkmıs sekilde gorunuyo ama yinede f acılıyo gercekten ilginc :?: :?:

Bu durumda şunu yap bene arada oluyor.gidip denetim masaında seçeneklerde F klavyeyi tamamen sil.sonr Qyu seç.% 100 çalışır.çalışmazsa haber ver.paranı geri iade ederim

eyvallah sayın hocam hocam :alkis: ama zaten ole fsilnmiş durumda ama inanınki yine f donusuyo ve baktığımdada q gorunuyo hocam bu bilgisyar osym nin bilgisayarı eski bir bilgisayar bişe yapmışlar değişmiyo.

sayın hocam bi de şunu deneyin:

başlat-çalıştır-regedit-hkey current user/keyboard layout/preload anahtarında ilk kaydı şöyle yap "1"=" 0000041F"

inş. düzelir.

arkadaslar cok tsk ediyorum yardımlarınızdan dolayı
atsl hocam yarın denicem yazdıklarınızı tekrardan tsk iyi geceler.

Geri