klasör içinde klasör açan virüs

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
merhabalar.memur bilgisayarlarına flash belleği taktım ordan bulaştı klasör içinde klasör açıyor. exe şeklinde ve özel dosya isimli bir klasör oluşturuyor. ayrıca flash belleğim çalışıyor bilgisayara takınca aygıt tanındı yükleniyor diyor fakat hiç bir şekilde bilgisayarım bölümünden flasha ulaşamıyorum. gitti var mı bir önerisi olan

Musallat virüsü var silmek ucin cok basit bu virusu yazan adam pisman olmus silmek icinde bir orogram yazmis ancak hakkinizi helal etmeniz gerekiyor... Silme butonunun adi hakkimi helal ediyorum...
Nette arasrin bulacaksiniz..

son durum musallat.exe silici ile temizledim .ancak hala flashıma ulaşamıyorum .nasıl görünür hale getirebilirim. aygıt yüklemesi başarı ile tamamlandı diyor usb ttakınca geiris yok

amvo killer programı ile temizlersiniz hocam. bu şekilde görünür olur. ayrıca bilgisayarlara mcshield programını kurarsanız, usb' den pc ye virüs bulaşma durumu ortadan kalkar.

Flash in içine girip sag üstte arama kısmına nokta koyup enter a bastığınızda tum dosyalarınızı görürsünüz

Merhabalar ben çözümü FreeCommander programını bularak çözdüm. Programla flaş bellegi açmadan flaş bellekteki dosyaları alıp ardından flaş bellekleri bicmlendirdiğimde problem ortadan kalkıyor. Öğretmenlerim hepinize iyi dersler.Dosya Ektedir

Ekli dosyalar

• cagan.rar
    2.5 MB · Görüntüleme: 225
Geri