kkis.osym.gov.tr Toplu YGS Sonuçları

Kodla Büyü

cgg*seco

Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar kkis.osym.gov.tr adresinden Okula ait ÖSYM sınavları raporları alınabiliyor bildiğiniz üzere. YGS 2017'ye ait raporlar henüz yayınlanmadı. Ne zaman yayınlanacağına dair bir fikri olan var mı? Her sene ortalama en geç 1 hafta içinde yayınlanıyordu.

hocam kontrol etmekten bıktım artık
ama maalesef hala yayınlamadılar.
beklemedeyim.

Dayanamadım ÖSYM'yi aradım bugün. Bizde bilmiyoruz hocam. Bekleyin yakın bir tarihte sisteme işlenir dediler. Vay arkadaş ne zor işmiş sonuçları okullara göre filtreleyip sisteme yüklemek...

tabi bu arada ilçe mem bizden sonuçları istedi, yayınlanmadı diyoruz, öğrenciler bilmiyor mu diyor adamlar, öğrenci beyanına göre lsite gönderdik, ne kadar doğru olabilir siz düşünün artık.

Yayınlanınca tekrar isteyecekler hocam canını sıkma. Bu iş öyle yürür devlette. Sağlamasının sağlaması yapılan işte yolsuzluk, yanlışlık, adam kayırmaca çıkar...
Bizde geçtiğimiz senelerde öğrencilerden şifrelerini alın excele aktarın diye yazı gelmişti. Hatta lütfedip sonuç sayfasından excele aktaran bir makro dahi yapmışlardı. Düşünün kişisel hakların korunması için çalışan devletimizin halini düşünün...

Evet referanduma kaldı 5. Sonuçları yayınlamak içinde az kaldı. Hayırlısı...

Geri