Kodla Büyü

En Beğendiğiniz Kitap Kapağı Tasarımı Hangisi?

• 1 numaralı

Oy: 48 29.4%
  • 2 numaralı

Oy: 15 9.2%
  • 3 numaralı

Oy: 17 10.4%
  • 4 numaralı

Oy: 83 50.9%

• Kullanılan toplam oy
    163
  • Anket kapatılmış .

hasemrah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba sevgili BBNET ailesi,
Daha önce BBNET & SIFIRBİR Yayınevi ortak girişimi ve BBNET üyesi 5 değerli hocamız ile birlikte hazırlanan Bilişim Teknolojileri ve Yazılım yardımcı kitaplarımız kullanımınıza sunulmuştu.

cte6khk.png

egr5yjy.png

rbtxlgu.png

Anket süresi 1 haftadır.

Yazarlarımız @cgg*seco , @hasemrah , @omd ve @SıfırBir Yayınevi 'ne teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
1-4 yaş seviyesi için uygun. 1 de alttaki siyah kısmı beğenmedim orası çıkarsa güzel olur
4 de pembe alan kırmızı kullanılabilir...
4 dedim ama pembe değil kırmızı olmalı o alan :)

Hocam hepsi de birbirinden güzel,ama ben 1. sını seçerdim. Ayrıca hocam bu tasarımları hangi programda yaptınız?

Tüm arkadaşlara yorumları için teşekkür ederiz. Umarız alana katkı sunacak, beklentiyi karşılayacak eserler olur. Bize bu fırsatı sunan @SıfırBir Yayınevi 'ne, bu ekibin oluşmasını sağlayan @metafor 'a, geçen sene beraber çalışmaktan onur duyduğum @hakanyandım ve @ofkar 'a ayrıca geçen seneki eserlere ek olarak bu seneki eserleri de birlikte üretme fırsatı bulduğum @hasemrah ve @omd 'ye tekrar teşekkür ederim.

Tüm arkadaşlara yorumları için teşekkür ederiz. Umarız alana katkı sunacak, beklentiyi karşılayacak eserler olur. Bize bu fırsatı sunan @SıfırBir Yayınevi 'ne, bu ekibin oluşmasını sağlayan @metafor 'a, geçen sene beraber çalışmaktan onur duyduğum @hakanyandım ve @ofkar 'a ayrıca geçen seneki eserlere ek olarak bu seneki eserleri de birlikte üretme fırsatı bulduğum @hasemrah ve @omd 'ye tekrar teşekkür ederim.
Emeklerinize sağlık böyle bir projede olmaktan ve siz değerli hocalarımızla çılışmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz..
Bu kitaplar tüm bilişim öğretmenlerinin kendi öz kitapları kendi içllerinden çıkan çok emek harcanmış kitaplar tüm öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür edeiyoruz.

bence 4 numara eksiksiz özellik vurgular çok iyi yazılar ve anlamlı oranları çok güzel renkler de 5. sınıfa hitap ediyor tartışmasız 4 :D diğerlerinde yazıyı ilk okuyamadım fontlar küçük kalmış vurgulanamamış önce hangi derse ait olduğu kıtabın direk beli olmalı başarılı

Geri