Kitap Kapağı Tasarımı

Kodla Büyü

SoftGe

Süper Üye
Süper Üye
merhabalar arkadaşlar.
Stratejik plan için kapak tasarlamam lazım.
Photoshop kullanabiliyorum ama bu iş için biraz da görsel yetenek olması lazım. Maalesef bendede o yok :(
çünkü bu apayrı bir iş. programını deseler yazcamda yok işte ortay bi kompozisyon çıkmıyor. çıkanlarda biyerlerden esinlenme (ç)alıntı gibi oluyor.
Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı görsel sanatlar açısından zengin (bu arada batmanda hala sallanıyoruz bu mesajı yazarken)
herkese şimdiden teşekkürler

Bununla ilgili elinizde örnek kapak var mı nasıl birşey istiyorsunuz? Belki yardımcı oluruz. :)

yok hocam tamamen doğaçlama, yani kapakta ilin tanıtım resimleri gibi.
dediğim gibi bi kompozisyon ortaya koymak gerekir. Batmandayım. hasankeyf, petrol gibi burayı tanıtan resimlerden kompozisyon. fikirde verebilirsiniz yapmaya çalışırım ps de

Hocam şöyle yapsak daha iyi olacak gibi, siz bir taslak hazırlayın bizde düzenlemesini yapalım. :)

sağolun hocam, zaten benim problemim de o,
henüz kafamda bi taslak oluşturamadım görsel olarak. karar veremedim şunu yapayım diye.
onu yapabilsem yapıcam kapağıda. dedim ya benim görsel tasarım açısından eksiklerim var.

İlgili materyalleri bulup bir taslak ben hazırlarım beğenirseniz değişiklikleri yapar kullanırsınız. :)

teşekkürler hocam. size zahmet olacak ben daha çok fikirsel yardım bekledim.

Hocam şöyle birşey yapabilirsiniz. Eğer beğenirseniz psd sini ekleyebilirim.

Ekli dosyalar

• stratejik-plan2.jpg
    stratejik-plan2.jpg
    234.1 KB · Görüntüleme: 4,107
olabilir hocam, bakalım Sn şube müdürlerimiz ne diyecek. psd sini yolalarsanız ufak tefek oynamalar gerekirse artık onları halledicez.
Çok teşekkürler.

KONUNUN BENLE İLGİSİ YOK AMA; HASARİ HOCAM SANA GERÇEKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM. BU FORUMDA SENDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİK.. HİÇ GOCUNMADAN HERKESE ELİNDEN GELDİĞİNCE YARDIM ETMEYE ÇALIŞIYORSUN.. VALLA NE DİYEYİM ALLAH RAZI OLSUN..

teşekkürler hocam, eline sağlık bu arada benim de aklıma bişeyler geldi yazdım çizdim bitirince koyarım buraya eleştiri önerileri alabilirim.
bakalım hangisini yapalım derlerse artık.

Geri