Kitap Alımı

Kodla Büyü

die4you

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi akşamlar arkadaşlar okulumuzda yeni açılan Z kütüphanemize 1000 Kitap almak istiyoruz. Elimde Kitap İsmi Yayın evi ve Yazar adı olan listem var. Bunun temini için sitelere yazdım ama böyle bir liste ile uğraşamayacaklarını bizim sepete ekleyip oradan o listeyi yollamamızı istediler. Size sorum şu elimdeki excelden verileri alıp örneğin kitapyurdunda var mı yook mu varsa sepete ekleme işlemini yaptırabilir miyiz?
Yada bu listeyi temin edecek bir yayınevi.

Cevaplarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• Kitap1.zip
    38.1 KB · Görüntüleme: 31
Bulunduğunuz yerdeki büyük çaplı kırtasiyeler bu işi yapabilir hocam. Siz onlara liste verin onlar paketler temin eder.

İyi akşamlar arkadaşlar okulumuzda yeni açılan Z kütüphanemize 1000 Kitap almak istiyoruz. Elimde Kitap İsmi Yayın evi ve Yazar adı olan listem var. Bunun temini için sitelere yazdım ama böyle bir liste ile uğraşamayacaklarını bizim sepete ekleyip oradan o listeyi yollamamızı istediler. Size sorum şu elimdeki excelden verileri alıp örneğin kitapyurdunda var mı yook mu varsa sepete ekleme işlemini yaptırabilir miyiz?

Hangi ildesiniz hocam.

hocam listenizi online satış yapan sitelere gönderin onlar size alıp gönderir. Belki bazı kitaplar ellerinde olmaz ama genelde alıp gönderirler.

Hocam z-kütüphane kurulum şartnamesinde kitaplar da var diye hatırlıyorum, geçen sene biz de başvurduyduk, şartnameyi yapılacakları vs. bakanlık sitesinde yazıyordu diye hatırlıyorum. Bakanlığın z-kütüphane ile ilgili sayfasına bakarsanız, z-kütüphane kurulumunda kitap da temin edildiğini göreceksiniz eğer yanlış hatırlamıyorsam.

Geri