kırtasiye yardımı (eğitim öğretim tazminatı) yatan var mı?

Kodla Büyü
arkadaşlar il il değil kurum kurum değişiyor aynı ildeyiz hanimiki pazartesi yatti bizimkide dün yatti

Re: Ynt: kırtasiye yardımı (eğitim öğretim tazminatı) yatan var

Kocaeli gebze hala yatmadi.

Kocaeli hala yatmadı:S nedeni ise belli il yada ilçeden birileri banka ile el altından hallediyorlar kullanılan paranın getirisini.. ek derslerde boyle olmustu geçen sene...

Ekli dosyalar

• 545313_417617348303088_1310157848_n.jpg
    545313_417617348303088_1310157848_n.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 802
kily' Alıntı:
İST YATTI...,

..VE

BİTTİ :puhaha:

İstanbul nereye yattı :) ters köşe yattı. Eğitim öğretim tazminatını il değil ilçeler yapıyor onun için ilçelerde farklılık var. Benim bulunduğum ilçede hala yatmadı, diğer ilçelerden birinde 21 Eylül tarihinde paraların yattığını biliyorum. Milleti heveslendirmeyelim, pardon hocalarımı değil borçluları heveslendirmeyelim nasıl olsa o paralar direk borca gidecek :mrgreen:

geldi gitti borca işte bizim ilçede cuma yattı ve aynı gun kyk yedi

sunny' Alıntı:
kily' Alıntı:
İST YATTI...,

..VE

BİTTİ :puhaha:

İstanbul nereye yattı :) ters köşe yattı. Eğitim öğretim tazminatını il değil ilçeler yapıyor onun için ilçelerde farklılık var. Benim bulunduğum ilçede hala yatmadı, diğer ilçelerden birinde 21 Eylül tarihinde paraların yattığını biliyorum. Milleti heveslendirmeyelim, pardon hocalarımı değil borçluları heveslendirmeyelim nasıl olsa o paralar direk borca gidecek :mrgreen:

Geçen hafta Cuma yattı :)

Mersin - Bozyazı, an itibariyle yatmadı! :verymad: :verymad: :verymad:

Geri