Kimyasallar yerine neden Bitkisel ürünleri tercih etmiyoruz?

Kodla Büyü

buyey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar. birçoğumuz farkındayız kullandığımız yediğimiz içtiğimiz şeylerde katkı maddeleri, kimyasal maddeler var. benim bahsedeceğim kısım özellik temizlik maddeleri, deterjanlar, diş macunları, ev temizlik ürünleri. bu ürünleri marketten aldığımızda içindekiler kısmına bakıyor muyuz? eğer incelersek Fosfat, sodyum florid gibi birçok zehrin kullandığımız ürünlerde bulunduğunu göreceğiz. aslında temizlediğimizi düşündüğümüz şeylerle kendimizi azar azar zehirliyoruz. İşte bu yüzden 2 seneden fazladır Ersağ ürünlerini kullanıyoruz evimizde. neden? çünkü bitkisel doğal ham maddelerden üretiliyor. sizlerede kendinizi ve ailenizi korumanızı öneriyorum arkadaşlar. (Ersağ'ın Temizlik, Kozmetik ve Gıda Takviye ürünleri mevcut arkadaşlar. Türk malıdır ve Denizli de üretilmektedir.)

Birkaç ay önce instagramda bir hesap açtım @dogalguzelliktemizlik burada Ersağ ürünlerini tanıtıyorum ve almak isteyenlere yardımcı oluyorum. şimdide bir çekiliş düzenledik 14 kasıma kadar sürecek BB.net ailesini de haberdar etmek istedim. Çekilişte Argan Yağlı Şampuan (1000 ml) + Duş Jeli Leylak (1000 ml) + Diş Macunu vereceğiz. değeri 95,90 TL kaçırmayın!

Üye olmak isteyen arkadaşlar burdan olabilir: http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&sponsor=846063

Ekli dosyalar

• cekilis1.jpg
    cekilis1.jpg
    286.6 KB · Görüntüleme: 1,023
Geri