Kimseye Söylemeyin. Bim'de 30 kasımda LG Optimus P970-599tl

Kodla Büyü

suckan10

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar. son zamanlarda iyice niyetine girmiştim bir android telefon almanın. Ama beğendiğim modeller hep 750-800 ün üzerindeydi. bir telefona 600 tl den fazla para vermekte zor geliyordu. aradım taradım, htc dedim samsung dedim motorola atrix dedim lg dedim. 2 aydır baktım durdum. okuldaki arkadaşlar ispanyaya commenius için gittiler 250 euro verdim elleri boş döndüler. bu gün tam ereyondan atrix alacaktım ki, bimin 30 kasımdaki lg optimus p970 kampanyasını gördüm. telefonu daha önceden kipada görmüş beğenmiş ve araştırmıştım ama onunda 750 den aşağı fiyatlısını bulamamıştım. eğer cuma günü benden önce davranan olmazsa bu telefonu 599 Tl ye almış olacağım. son 1 gün kaldı. kullanıp beğenmeyen arkadaşlar varsa şimdiden caydırmaya çalışsın yoksa cuma günü bir optimus black sahibi olacağım.
sizinde haberiniz olsun dedim. ama pek yaymazsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• lgoptimusblackall.jpg
    lgoptimusblackall.jpg
    81.7 KB · Görüntüleme: 3,090
hocam bim heryere 1-2 haftan önce ilan bırakıyor. telefona o kadar para verebilecek olan kişilerin hemen haberi oluyor zaten. çok istiyorsanız market açılmadan yarım saat önce orda olmanız gerekir.

vay be en son bizim haberimiz olmuş. içinizde kullanan var mı acaba? Allah'tan 30 kasımı kaçırmamışız

40 dakika öncesinden sıraya girmeniz gerekebilir. hatta iki üç arkadaş ile farklı mağazalara sıraya girin hanginiz alırsa o diğerlerine haber versin :idea:

sabah en tenha bim'e 8:30 da gittim. telefonumu aldım. çoook memnun kaldım. iyiki böyle bir fırsat denk gelmiş. bence bu telefon 599 tl ye süper. çoook havalı.

suckan10' Alıntı:
sabah en tenha bim'e 8:30 da gittim. telefonumu aldım. çoook memnun kaldım. iyiki böyle bir fırsat denk gelmiş. bence bu telefon 599 tl ye süper. çoook havalı.
taksit yapıyorlar mı hocam peki?

oguz-han' Alıntı:
suckan10' Alıntı:
taksit yapıyorlar mı hocam peki?

taksit yok ama banka hemen mesaj gönderiyor yaptığınız alışverişi taksitlendirmek istermisiniz diye ama onunda 1,99 faizi var heralde. ama oda birşey sayılmaz.

suckan10' Alıntı:
intten flash video izledinimizmi hocam telefonla.. incelemelerde tek eksiği ondan bahsetmişler.. flashta takılıyor diye.. kimiside bende böyle bi sorun yok demiş.. donnım haber videolu inceleme var.. ordada taklıyr flash oynatrken.. diğer yandan.. 1100 tl 950 tl 900 tlye satılan telefon.. karlı alışvrş.. hayrlı olsun

istanbul38' Alıntı:
suckan10' Alıntı:
intten flash video izledinimizmi hocam telefonla.. incelemelerde tek eksiği ondan bahsetmişler.. flashta takılıyor diye.. kimiside bende böyle bi sorun yok demiş.. donnım haber videolu inceleme var.. ordada taklıyr flash oynatrken.. diğer yandan.. 1100 tl 950 tl 900 tlye satılan telefon.. karlı alışvrş.. hayrlı olsun

valla kurcalarken zaten bitmek üzere olan bataryayı bitirdim. ilk şarj için akşam olmasını bekliyorum. 12 saat falan takma olayı varya. şu an kapalı. eee görmemişin bi telefonu olmuş hesabı. ama kendisiyle ilgiletmesini iyi biliyor. içinde şu an gingerbird yüklü ics güncellemesi eli kulağında eğer öyle bir sorun varsa bile düzelir heralde. zaten atrix almayışımdaki 2 önemli unsurdan biri bu güncelleme meselesi idi.

arkadaşlar öncelikle tesekkür ederim. şu an yeni telefonumdan yazıyorum. yaklaşık 3 saattir kurcalıyorum. henüz beni rahatsız eden bir yanı olmadı. aksine ne kadar iyi bir seçim yapmışım dedim. havalı şık dikkat çekici ve şimdilik sorunsuz. saygılar tavsiye olunur. ayrıca ekran harika.

faruk8542' Alıntı:
http://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/lg-lg_p970_black-lg-p970-optimus-black-cep-telefonu/productdetails.aspx?I_ID=55063

aynı telefon vatanda 575 tl KORUYUCU KAPAK(SİYAH) da hediyesi varmış...

evet doğrudur. zaten bim indirime girmeden önce vatan daki fiyatı 850 tl y di. bu kampanyaların hepsi 30 kasımdan sonra gerçekleşti. ben telefondan çok memnunum. tavsiye olunur. kauçuktan kılıf aldım ekrana film taktım. sorana gösteriyorum. bunu kılıfsız kullanma diyor. diyorum üzerinde kılıf var. hadi yaaa diyor. o kadar ince ve kibar. yazdıklarım yanlış yerlere çekilmez umarım. :roll:

Geri