Kimdir bu arkadaş sizede benzer mesaj gönderdi mi?

Kodla Büyü

zulfikar1985

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
serkancan' Alıntı:
kac saat derse giriyprsunuz hocam siz
bide bu okulda dersiniz kacta baslıyor. bitince gidiyormusunuz hemen :)
Kullanıcı adına baktığımda ayın 11 inde üye olmuş ve sitede 0 mesajı gözüküyor... Değerli meslektaşlarım sizede buna benzer mesajlar gönderdimi amacı ne ola ki?? Kendisine "Hocam, hangi okul? Niçin bana özel mesaj attınız rastgele mi? Bunları açıklarsanız sevinirim." şeklinde mesaj gönderdim ve hala cevap alamadım...

Hocam size gönderdiği mesaja bakılırsa profilinize bakarak mesaj atmış bize niye aynı mesajı yollasın :D Sitede 0 mesajı gözüküyorsa sadece okuyucu demekki yazıcı değil :p

yasinz' Alıntı:
Hocam size gönderdiği mesaja bakılırsa profilinize bakarak mesaj atmış bize niye aynı mesajı yollasın :D Sitede 0 mesajı gözüküyorsa sadece okuyucu demekki yazıcı değil :p
Hocam profilime bakarak diyorsunda profilimde ne çalıştığım okul, ne de çalıştığım şehir yazılı... İşin gerçeği ben bu mesajı gönderen kişinin öğretmen olduğunu bile düşünmüyorum. Birisinden bilgi isteyeceksiniz. Ve kendinizi tanıtmayacak ne için istediğinizi belirtmeyeceksiniz. Bana hiç öğretmen tavrı gibi gelmedi. Aslında foruma üyelikler bir şekilde kontrol altına alınsa iyi olur kanaatindeyim...

Daha önce yazdığın mesajlardan birinde falan yazmışsındır belki... Salla hocam ya :D

yasinz' Alıntı:
Daha önce yazdığın mesajlardan birinde falan yazmışsındır belki... Salla hocam ya :D
Çokta önemsemiyorum hocam zaten sadece meraklandım. Meraklı adamımdır vesselam... :lol: :p

aynı kşi bana da söyle bir mesaj atmıs:
hocam
yeni atandım ben istanbula
henuz okula da gitmedim
okulda bilkgisayar lab olup olmadıgını dabilmiyoru?
bilgisayar lab yoksa ne yapıyoruz
formatörlük nasıl, ben mi basvurmalıyım

ne yapmalıyım önce

bilgi verebilirmisiniz?

halbuki ben istanbaulda bile değilim, canı sıkılıyor herhalde...

gokceb' Alıntı:
aynı kşi bana da söyle bir mesaj atmıs:
hocam
yeni atandım ben istanbula
henuz okula da gitmedim
okulda bilkgisayar lab olup olmadıgını dabilmiyoru?
bilgisayar lab yoksa ne yapıyoruz
formatörlük nasıl, ben mi basvurmalıyım

ne yapmalıyım önce

bilgi verebilirmisiniz?

halbuki ben istanbaulda bile değilim, canı sıkılıyor herhalde...
t......k geçiyor büyük ihtimalle

zulfikar1985' Alıntı:
serkancan' Alıntı:
kac saat derse giriyprsunuz hocam siz
bide bu okulda dersiniz kacta baslıyor. bitince gidiyormusunuz hemen :)
Kullanıcı adına baktığımda ayın 11 inde üye olmuş ve sitede 0 mesajı gözüküyor... Değerli meslektaşlarım sizede buna benzer mesajlar gönderdimi amacı ne ola ki?? Kendisine "Hocam, hangi okul? Niçin bana özel mesaj attınız rastgele mi? Bunları açıklarsanız sevinirim." şeklinde mesaj gönderdim ve hala cevap alamadım...

Hocam sakın öğrencilerinizden biri olmasın. Çocuk filan deme zaman kötü. :))) Birini sıkı dövdüyseniz... :(

girdap08' Alıntı:
Yok, bana da geldi aynı mesaj.
Hadi gerçekten yardıma ihtiyacı avr diyelim. Genel konu başlığı açsa çok rahat istediği bütün soruların cevabını alır... Var bir bit yeniği ama çözebilmiş değilim...

omd' Alıntı:
ajan kompradorler bastı siteyi :D
Hiç sorma hocam paranoyaklaştım iyiden iyiye... Bakan bizim siteden BT öğretmenlerini araştırmak için birilerini görevlendirmiş olmasın??? :lol: :p :p

Geri