Kılavuz Yayınlandı-Anadolu Liseleri

Kodla Büyü
fcig' Alıntı:
Klavuzda 26. maddede açıkça belirtilmiş, toplam puan esas alınacak.

LionKing' Alıntı:
uwe' Alıntı:
LionKing' Alıntı:
Arkadaşlar bakın klavuza başlarken her türdeki anadolu lisesi demiş ama madde 26 da anadolu lisesi dememiş burda bir gariplik var ek 1 puanı sadece fen liseleri için gibi.... ben mi yanlış anlıyorum anlamadım özellikle böyle yazmışlar gibi.... cevappp??????

hocam ilgili yönetmeliklere bağlarken anadolu lisesi için herhangi bir yönetmelikten bahsetmemiş bence ilk atamalar için sadece sınav puanına bakılacak.

evet hocam ben de öle anladım ama ek 1 olacak diyenler var... hep soru işareti?????

doğru haklısınız hocam yeni farkettim ben de

Arkadaşlar yeniden atamayla başvuracaklar için süre sınırı varmı. Yani kaç yıl önce ayrılarnlar geri dönebiliyor ?

Sınava tamamen boşa girmişiz.
Klavuz rezaletlerle dolu
10.Maddenin sonunda derki Genel Liseyken AL ye dönen okullarda çalışıp sınava girenler
tercih yapamayacaklar.Bu madde çok yuvarlak Beden resim müzik için mi herkes için mi
17. Madde Genel lise iken AL ye dönen okullarda Genel lise öğret. ile AL kadrosu öğretmenler birlikte
değerlendirilecek .Kalan boş normlara atama yapılacak.
Bu durumda atama olayı hayal gibi
birde %55 %45 olayı var.
tam kepazelik.
Parayı aldılar hakkımızı gasp ettiler.Sınavda başarılı olanlar cezalandırılıyor.
Dava açıcaz büyük ihtimalle sendika üzerinden
ortada atama falan yok sadece adı var

eemree' Alıntı:
...
Sınavda başarılı olanlar cezalandırılıyor
...
Tamamen katılıyorum. Aklıma eğitici formatör olduğum günler geldi. Onda da sınav kazanıp, üstüne üstlük 08:00-17:00 çalışırken, denge tazminatının(~250TL) kesilmesiyle ödüllendirilmiştim.

Ülkenin en saçma kurumunda çalışmak zorunda kalan aklı başında insanlar olarak, Allah bize sabır versin.

Son diyeceğim; bu sistemi bu kadar laçka hale getirenlere, kendi işini yapmayanlara yazıklar olsun.

Geri