Kılavuz Yayınlandı-Anadolu Liseleri

Kodla Büyü
İlan edilen okul görebilen var mı? Bugün için takvimde okulların ilan edilmesi yazıyor. Fakat mebbiste öyle bir ekran yok bende...

ANADOLU TİCARET MESLEK LİSESİ anadolu türü okula mı giriyor? ben bu okuldan fen lisesi ni isteyebilir miyim?

hugo4545' Alıntı:
klebsiella' Alıntı:
hugo4545' Alıntı:
ahmetismet' Alıntı:
hugo4545 sen Kırşehir'den tayin olmadın mı hocam ne işin var Kırşehir meb'te... :D

Kırşehir mem sitesi hep günceldir. O yüzden sıksık bakarım tavsiye ederim hocam

Memleket çalışıyor

Bazıları memleketin kıymetini bilmiyor :p

Niye bilmeyeyim sayın hocam Kırşehir ne güzel çalışıyor, biz İstanbul'da sürünüyoruz, İstanbul'da daha BTR'den ses bile yok :(
Ama bende sizin sayenizde takip ediyorum :)

Kırşehir mem iyi bu konuda her zaman günceldir ;)
Kırşehir niree İstanbul nire:)) Kalabalık olunca görevlendirmeler gecikiyor haliyle.

serkanaytekin' Alıntı:
Açık okulları nereden göreceğiz?

:+1:
bide bu yeniden atama nerden çıktı ???ve neden öncelik onların ?? adamlar birşekilde anadolu kadrosundan çıkmışlar iştee ...

spring' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

bide bu yeniden atama nerden çıktı ???ve neden öncelik onların ?? adamlar birşekilde anadolu kadrosundan çıkmışlar iştee ...

Hocam natık şu galiba; daha önceden görev almış olanları daha tecrübeli görüyorlar sanırım, o yüzden öncelik onların. birde kazanılmış hak meselesi var devlette biliyorsunuz.

Az önce görevlendirildiğim anadolu lisesi normuna baktım kontenjan.meb te, ihtiyaç yok maalesef. zaten derse girmiyorum sadece akıllı tahtalarla ilgileniyorum.

bakalım okul kalırsa inş. atanırız. Ama ilk atamanın sona bırakılması gerçekten haksızlık. :x

Arkadaşlar bakın klavuza başlarken her türdeki anadolu lisesi demiş ama madde 26 da anadolu lisesi dememiş burda bir gariplik var ek 1 puanı sadece fen liseleri için gibi.... ben mi yanlış anlıyorum anlamadım özellikle böyle yazmışlar gibi.... cevappp??????

LionKing' Alıntı:
Arkadaşlar bakın klavuza başlarken her türdeki anadolu lisesi demiş ama madde 26 da anadolu lisesi dememiş burda bir gariplik var ek 1 puanı sadece fen liseleri için gibi.... ben mi yanlış anlıyorum anlamadım özellikle böyle yazmışlar gibi.... cevappp??????

hocam ilgili yönetmeliklere bağlarken anadolu lisesi için herhangi bir yönetmelikten bahsetmemiş bence ilk atamalar için sadece sınav puanına bakılacak.

serkanaytekin' Alıntı:
spring' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

Hocam natık şu galiba; daha önceden görev almış olanları daha tecrübeli görüyorlar sanırım, o yüzden öncelik onların. birde kazanılmış hak meselesi var devlette biliyorsunuz.

Az önce görevlendirildiğim anadolu lisesi normuna baktım kontenjan.meb te, ihtiyaç yok maalesef. zaten derse girmiyorum sadece akıllı tahtalarla ilgileniyorum.

bu kontenjan .meb kurum şifresi ilemi giriliyor??

spring' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:
spring' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

bu kontenjan .meb kurum şifresi ilemi giriliyor??

baktım hocam 1 fazlalık yazıyor 10 saat derse giriyorum :(((

uwe' Alıntı:
LionKing' Alıntı:

hocam ilgili yönetmeliklere bağlarken anadolu lisesi için herhangi bir yönetmelikten bahsetmemiş bence ilk atamalar için sadece sınav puanına bakılacak.

evet hocam ben de öle anladım ama ek 1 olacak diyenler var... hep soru işareti?????

ben anadolu lisesine norm fazlası ile dilekçe vererek geçmiştim.ilk atama mı yoksa yeniden atama ile mi atanmam gerekir?

hocam ben anlayamadım şimdi, kafam karıştı yani.
geçen sene sınava girenler ne olacak?ne zaman başvuru yapacak?

Klavuzda 26. maddede açıkça belirtilmiş, toplam puan esas alınacak.

LionKing' Alıntı:
uwe' Alıntı:
LionKing' Alıntı:

evet hocam ben de öle anladım ama ek 1 olacak diyenler var... hep soru işareti?????

Başvurulacak Anadolu Liseleri listesi nerede yayınlanacak? Bugün listeyi görebiliyor olmamız lazım...

Geri