Keylogger yardım

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Belki mantıksız gelecek konu size ama müdür yardımcımızla iddiaya girdik, senin facebook şifreni çalarım dedim çalamazsın çalabilirsen en kral yerden yemek ısmarlıyorum sana dedi ve bunun için keylogger yazılımına ihtiyacım var sabahtan beri ardamaxı denedim olmadı proagenti denedim olmadı refog eployee monitörü denedim o da mail olarak kayıtları göndermedi, bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilirlermi lütfen, kesinlikle yanlış bir iş için kullanmayacağım tamamen iddiayı kazanmak amacım:)

casus oo7 yada ardamaxx ayarlarını iyi yaparsan işine yarayabilir. yada oturup kendin yazacan :)

ayarlarını yaptım deffenderı falan filan msconfigden kaldırdım ama ardamax çalışmayı durdurdu deyip çalışmıyor 007de de göndertemedim bir türlü e mail

proagent diye keyloger yapan program var onu kullanabilirsin. ayrıyetende en dandik vürüs programı bile uyaracaktır dosyayının vürüslü olduğunu.

kaldırıcam virüs taramasını windows deffenderıda msconfigden iptal edicem güncellemeleri ve güvenlik duvarını da durdurdummu hiç uyarı vermiyor ozaman:))) nasıl olsa çökerse yine benim ellerimden öpecek:))))

E mail göndermiyorsa masasına geçip proğramın arayüzünden bakın, izin vermiyorsa çaktırmadan TeamViewerı çalıştırıp ıd yi alın ve başka bilgisayardan erişip proğramdan bakın... Bunların hiç birisini yapamıyorsanız e mail adresindeki gizli soru kısmına cevap vererek aldıysa adresini, cevabını tahmin ederek önce mailini sonra da faceini ele geçirebilirsiniz...:)

007 kullan o yokken otur bilgisayara sonrada bak en sağlamı 007 casus maile göndermiyor çok denedim ben

Eğer daha önceden bir kez olsun beni hatırla yı seçmiş ve chrome kullanıyorsa http://www.nirsoft.net/utils/chromepass.html ..işte tüm kayıtlı şifreler. Benzer şekilde diğer tarayıcılar içinde vardır muhtemelen, araştırmadım. veya pykeylogger, myhook gibi opensource alternatifleri de deneyin.

ben c# kodlarını merak ettim :)
bana da öğrencilerim aynı şeyi söylemişlerdi. bende yıl sonuna kadar süreniz var çalabilirseniz bir aylık maaşımı size vereceğim dedim 3 ay oldu tık yok :)
işin ilginci şifremi de hiç değiştirmiyorum sürekli aynı

Şu keylogger ı bizden yapabilen var mı? yabancı ne idüğü belirsiz programlarla risk almak yerine - bizden birinin yaptığı bir program olsa ne güzel olur.

mail atması gerekmez - kendi bilgisayarına kurabileceğin şekilde olsun - ekranın görüntüsünü belirtilen aralıklarla foto çekebilsin yazılar hafızada tutsun yeter.

netsupportta klavye takip var, onu dene.
hem ekranınıda görmüş olursun
boşver keylogger'ı yada antivirüs uyarılarını :wink:

hocam keykogerı ben de kullandım evde kendi bilgisayarımda tamamen meraktan ne kadar ugrastıysam mail göndermedi crackli oldugu için herhalde ama kurulum yaptıgım bilgisayarda keylogerı actıgımda orada bilgisayarda yapılanların gecmişi var oradan bakmayı denediniz mi?

Perfect keylogger kur. Tamamdır. Belli aralıklarla ekran resmi çekiyor. Ayarlardan görev yöneticisinden saklayabilirsiniz. İlk kurulumda antivirüse de tanıtabilir. Kendiniz bir kısayol tanımlayıp kimsenin ruhu duymadan istediğiniz kişiyi takip edebilirsiniz.

mystreous hava yapmadım o beni tahrik etti yapamazsın diye, yapamayacaksan derken de nye yapamayayaım 007 çalışıyor artık kurcuklaya kurcuklaya oldu şimdi tek problem odasına gizlice girebilmek:)))

Geri