keyloger gönderdiğim bilgisayara neler yapabilirim

Kodla Büyü

ozahit

Aktif Üye
arkadaşlar yaptığım şey doğru olmaya bilir fakat merak ettim. keyloger gönderdiğim bilgisarın içeriğini görebilirmiyim. yani yerel disk C yada D yi görme imkanım varmı. mail adresleri şifre felan mail adresime geliyor fakat o bilgisayara girme imkanım varmı. kötü bi amac için degil ama merak işte. şimdi kalkıpta bana insanın başına ne gelirse meraktan demeyin. adamların mail şifreleri var ama daha maillerine dahi bakmadım. dediğim gibi merak işte...

KEYLOGER : ADI ÜSTÜNDE HOCAM KEYBOARDIN TUŞLARINI LOG TUTARAK KAYIT ETMEK ANLAMINDADIR. YANI TEK AMACI ŞİFRELERİ ÇALMAKTIR.
KEYLOGERLA ÖĞRENCİ BİLGİSAYARLARININ İZLENMESİNİ OLAYINA DESTEK VERİYORUM . EVET BUNU ÖĞRENCİLEREDE AÇIKLIYORUM. LAB. KAMUYA AÇIK OLDUĞU İÇİN İZLİYORUM DİYORUM.
TROJAN : BU PROGRAMCIKLAR İLE HEDEF BİLGİSAYARIN C,D GÖRMEK DEĞİŞTİRMEK İÇİN KULLANILIR. KÖTÜ AMAÇLI KULLANILABİLECEĞİ GİBİ UZAKTAN KENDİ BİLGİSAYARINIZA ERİŞMEK İÇİN KULLANILABİLİR.

açıklaman için teşekkürler anticode78 hocam. peki bu bilgisarın Ip numarısını biliyoruz bu bilgisayara girmek için admin şifresini felanmı bilmek lazım. nasıl olur bu iş acep.

Geri