Kendinizi Geliştirme İmkanı Buluyor musunuz?

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar bir bilgisayar öğretmenli olarak temel konulara hakim olduğumuz aşina...özellikle donanım,işletim sistemi ve office konularına hakimiz ama biliyorsunuz bilgisayar çok dalı olan bir sektör..kendinizi hangi konularda geliştirebiliyorsunuz? Hangi konularda daha iyisiniz.Ben açıkçası daha önce web tasarımı yapıyordum ama formatörlük işlerinden dolayı akşam eve yorgun dönüp c veya delphi tarzı programlara çalışmak fırsatım olmadı...Bu konuda nasıl bir düzeniniz var?

Asp.net c#
Wpf c#
Premiere pro ile ilgili olduğum firma sebebi ile yakından ilgileniyorum.

Php ve Ajax hakkında çalışmak istiyorum

Bu sorunun cevabı bence tartışmaya açık bir konu.
Açık kaynaklıymis yok daha hızlıymış bunları bir kenara birakiyorum
Ben neden php istiyorum php'de ücretli ücretsiz hazır bileşenler bulmak kolay
Asp.net te ise ücretli olsa bile bileşen bulmak çok zor illa sen yazacaksın

frezmb' Alıntı:
Bu sorunun cevabı bence tartışmaya açık bir konu.
Açık kaynaklıymis yok daha hızlıymış bunları bir kenara birakiyorum
Ben neden php istiyorum php'de ücretli ücretsiz hazır bileşenler bulmak kolay
Asp.net te ise ücretli olsa bile bileşen bulmak çok zor illa sen yazacaksın

cevap için teşekkürler

bu birazda çalıştığınız okula bağlı bence, mesleğimin ilk yılları meslek lisesinde geçirdim, çok güzel şeyler yapmıştık ama ilk okula tayin çıkınca salıveriyorsun kendini. Gerçek manada gelişim isteniyorsa birazda mecbur kalınacak.

serkanaytekin01' Alıntı:
bu birazda çalıştığınız okula bağlı bence, mesleğimin ilk yılları meslek lisesinde geçirdim, çok güzel şeyler yapmıştık ama ilk okula tayin çıkınca salıveriyorsun kendini. Gerçek manada gelişim isteniyorsa birazda mecbur kalınacak.
katılıyorum hocam. MEslek lisesi zorluyor..Yada özel bişeyler yapacaksın dışarıda epey yol aldırıyor sana.

Aslında evde çalışmak çok zor oluyor.Az çok katı modelleme üzerine ve animasyon üzerine ufak tefek çalışmaya çalışıyorum.Çok kaliteli olmasa da link

s_kajmeran' Alıntı:
Hayattan soğudum... Vakit buldukça takılıyorum ama çok iyi gitmiyor... :cry:
neden hayattan soğudun ki?
ben de bıraktım bilişimle uğraşmayı 1,5-2 yıldır

Geri