Kendi yaptığım ücretsiz tahta kilit programı.

Kodla Büyü
Bu gün bankamatige kartı kaptırdım.Neyse aradım müsteri hizmetlerini.Nasıl para çekebilirim dedim.Mobil bankacılıktan QR Cüzdanla para cekebilirsin dedi.Bende girişe bastım qr kodu okutuyorum 15 sanıye sürede qr gecersiz oluyor bir türlü okumuyordu en ufak yansımadan dolayı.Neyse tam okuttum süre bitti parayı da çekti.devam basın diyor devam yok.Tekrar aradım müsteri hizmetlerini.eger 15 dk içinde yatarsa sorun yok demektir dedi.Para yattı geri de para da çekemedim.Bu gün böyle manyak bir deneyimim oldu.

Maalesef hocam. haddimi aşarak söylüyorum hocam Pardus filan boşverin Windows 10 kullanın bence.
QP0Myv.png

windows 10 güzel tamamda ben yinede linux kullanmadan duramam.Benim masaüstü...

Pardus da usb ile açılış var. Bir kere usb ile açınca daha sonra usb bellek olmadan da açılıyor.

IMG_20190917_141156.jpg

Ayrıca tahtalara erişmek için yazılımda var.
Uzaktan güncelleme ve diğer tüm işlemler için
Bayramkarahan.blogspot.com ayrıntısı var
İncelemenizi tavsiye ederim

Hocam direk exe ye tıklayınca da aynen dll hatası verip, aynı ekran geliyor. Evet Drive dan 19 ekim tarihli dosyayı indirdim.

Son düzenleme:
Hocam ben burada yazdığınız chrome güncelleme yada microsoft sitesinden kurulacak uygulamayı da kurdum ama hala dll hatası devam ediyor. W7 pc de denedim sorun yok. w10 tahta da dll hatası veriyor.

Geri