Kendi yaptığım ücretsiz rehberlik servisi programı.

Kodla Büyü

svdemir

Aktif Üye
Merhabalar kendi okulum için hazırladığım basit rehberlik servisi kayıt programını paylaşmak istedim, belki kullanmak isteyen olabilir.
Program tam olarak hazır değil analiz kısımları üzerinde çalışıyorum, bittiğinde kodları da paylaşacağım.
Program da gördüğünüz eksikler ve eklemek istedikleriniz olursa vakit buldukça düzeltmeye çalışırım. Sağlıcakla.

Ayrıca kocasinan ram hazırladığı uygulamadan çok yararlandım kendilerine buradan teşekkür ederim, yazmayı unutmuşum.

https://drive.google.com/drive/folders/1bJsPhS-icMcnEH_8NygdKDilpP72x0vC

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    107.1 KB · Görüntüleme: 2,146
Son düzenleme:
Elinize sağlık hocam, hangi programda yaptınız.
Bir de öğrenci bilgilerini kim girecek kafama takıldı. E-okul'dan alınabilir mi, yoksa sınıf rehber öğretmenlerine bilgi girişi için ek bir uygulama olabilir mi

Güzel bir çalışma olmuş hocam elinize sağlık, kendi rehberlik sınıfım için kullanacağım inş.

scarkci' Alıntı:
Elinize sağlık hocam, hangi programda yaptınız.
Bir de öğrenci bilgilerini kim girecek kafama takıldı. E-okul'dan alınabilir mi, yoksa sınıf rehber öğretmenlerine bilgi girişi için ek bir uygulama olabilir mi

C# ve sqlite ile yaptım hocam.
Toplu ekleme kısmı var hocam excel den aktarabilirsiniz. E okul dan veri çekme kısmı sıkıntılı, kolay gelsin.

Merhabalar kendi okulum için hazırladığım basit rehberlik servisi kayıt programını paylaşmak istedim, belki kullanmak isteyen olabilir.
Program tam olarak hazır değil analiz kısımları üzerinde çalışıyorum, bittiğinde kodları da paylaşacağım.
Program da gördüğünüz eksikler ve eklemek istedikleriniz olursa vakit buldukça düzeltmeye çalışırım. Sağlıcakla.

Ayrıca kocasinan ram hazırladığı uygulamadan çok yararlandım kendilerine buradan teşekkür ederim, yazmayı unutmuşum.

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

**Eylül 2017 itibariyle bir çok eksik giderildi ve eklendi.

Öğrenci
Görüşme
Görüşme Kayıtları ve Düzenleme İşlemleri
Görüşme İstatistikleri

Veli
Görüşme
Veli Ziyaretleri

Öğretmen
Görüşme

Ayarlar
Tüm Sabitleri Düzenleme
Sınıf Atlatma
Toplu Öğrenci Ekleme ve Düzenleme
Tüm Bilgileri Silme

eksiklikleri en kısa sürede tamamlamaya çalışacağım.

Emeğinize sağlık hocam..
Bende Kocasinan RAM için önceki yıl hazırlamıştım benzer bir program. Ancak bu sene özel eğitim ve rehberlik hizmetleri genel müdürlüğü formları yeniden revize ettiği için bir güncelleme yapmak gerekiyor, ayrıca eokul içerisine rehberlik modülü çalışmasının haberini almıştım.. Bu çalışmanın aslı çıkarsa eğer güncelleme yapmakta çok anlamlı olmayacak gibi görünüyor.

Çalışmalarınızda kolaylıklar hocam

Emeğinize sağlık hocam..
Bende Kocasinan RAM için önceki yıl hazırlamıştım benzer bir program. Ancak bu sene özel eğitim ve rehberlik hizmetleri genel müdürlüğü formları yeniden revize ettiği için bir güncelleme yapmak gerekiyor, ayrıca eokul içerisine rehberlik modülü çalışmasının haberini almıştım.. Bu çalışmanın aslı çıkarsa eğer güncelleme yapmakta çok anlamlı olmayacak gibi görünüyor.

Çalışmalarınızda kolaylıklar hocam

Teşekkürler hocam. Yeni bilgileri rehber hocam bana iletti, fakat şuan yoğun olduğumdan bakamadım. Benim istediğim uygulamanın olabildiğince esnek olması ve okullara özel olması. Ben bu uygulamayı elimden geldiğince güncelleyeceğim, hiç kullanan olmasada:)

Çok teşekkürler hocam. Peki öğrencileri toplu olarak ekleme imkanımız var mı?

Merhaba,

Çalışmanızı incelemek isterim. Kaynak kodları gönderebilir misiniz?

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Hocam izniniz olursa okul sitemde paylaşabilir miyim? Teşekkür ederim

Hocam kaynak kodlarını paylaşabilirmisiniz? Düzenleme yada güncelleme yapmak içşin?

Toplu öğrenci eklemek istediğimde excel dosyası hatalı diyor? Şablonu indirip bir sürü deneme yaptım ama toplu kayıt yaptıramadım.

Elinize sağlık hocam sanırım bir de sizin yaptıgınız kütüphane programı vardı onda istatistik silme yok ekleyebilir misiniz. Bir de bu kütüphane programının kodlarını paylasırmısınız biz de geliştirsek kendimize göre size de uyar mı?

Geri