Kendi okulu dışında BTR olanlar

Kodla Büyü

muratci

Aktif Üye
Farklı okulda Btr gorevi olan arkadaşlar.
Kadronuzun bulunduğu okulda nöbet tutuyor musunuz? Kaç saat derse giriyorsunuz? Branşınız dışında diğer seçmeli dersler dayatılıyor mu?
Gittiğiniz okulu ikna edip boş gün yaratabildiniz mi? O okulda btr olarak haftalık ders saatini 30 a mı tamamlıyorsunuz? Yoksa ilk dersten son derse gün boyu standart mi?
Kısaca Btr gorevlendirme yazilarinin disinda gercek uygulama son yıllarda nasildir?

Kendi okulunuzda btr göreviniz yoksa kendi okulunuzda nöbet tutabilirsiniz.

Kendi branşınız dışında derse girmek zorunda değilsiniz.

Btrnin boş günü yoktur.

Eğitim saatlerinde okuldasınız.

Keyfi uygulama yapmaya çalışanlar dışında uygulama budur.

birde meslekte çömez olanlara genelde nalıncı keseri kılıklı idareciler mesai 8-5 tir, ayrıca bizim vereceğimiz her işi yapacaksın gibi dayatmalarda bulunabilirler sakın sazan olmayın.
normal şartlarda kendileri bile 8 5 durmazken gözü açık görmediklerini her türlü kullanmaya kalkıyorlar ders saatleri dışında kalınmaz, btr iseniz fatih projesi ile ilgili işleriniz dışında işiniz yoktur hepsi dayatmadır yada sizin toleranslarınızdır.

Kadronuzun bulunduğu okulda nöbet tutuyor musunuz? Evet Nöbet Tutuyorum
Kaç saat derse giriyorsunuz? 16 saat derse giriyorum
Branşınız dışında diğer seçmeli dersler dayatılıyor mu? Hayır branşım dışında hiçbir derse girmiyorum.
Gittiğiniz okulu ikna edip boş gün yaratabildiniz mi? 16 saat dersi kendi okulum 3 güne dağıttı. diğer iki gün formatörlük için diğer okuldayım.
O okulda btr olarak haftalık ders saatini 30 a mı tamamlıyorsunuz? Formatör olduğum okulda boş olduğum 2 gün 1. dersten son derse kadar bekliyorum.
Kısaca Btr gorevlendirme yazilarinin disinda gercek uygulama son yıllarda nasildir? Okul idarecileri ile uyumuna bağlı hocam. Dersini 5 güne dağıtıpta aralarda formatörlük için git gel yap derlerse de o da sana zor olur. bunu da kabullenme. Asıl okulunda mutlaka boş gün bıraktırıp o günler formatörlüğe git.

Geri