kendi alışveriş sitenizi yapın...

Kodla Büyü

the_joker

Aktif Üye
arkadaşlar kendi internet alışveriş mmağazanızı yapmak mı istiyorsunuz. incir firması size bu fırsatı sunuyor. ben kendi sitemi kurdum ve şuan kendi mağazamdan satışlarımı yapıyorum. sizde bu işle ilgileniyorsanız size yardımcı olabilirim.

Hocam öncelikle tebrikler, inşaallah hedefinize ulaşırsınız. Ancak

Bu şekilde e ticaret sistemleri bana Avon, Oriflame gibi ürün satış sistemlerini hatırlatıyor. Eğer yanlış bilmiyorsam bu sistemin asıl kaymağını yiyen size site ve ürünleri sağlayan organizasyonlar (siz o organizasyonun içindeyseniz bişe diyemem).
Siz bu iştah ile eş dosta tavsiye edip ürün pazarlıyorsunuz, satışa göre siz pay alıyorsunuz yani ürün sizin değil siz karı belirlemiyorsunuz. Ordaki ürünler sizin değil organizasyon firmasının (ki aynı sistemle başka bir tanıdığım e ticaret yapıyor. Eğer farklı bir sistemse söylediklerimi dikkate almayın lütfen), kampanyaları filan vardır amenna. bizim sizin çevrenizi enerjinizi kullanmanız üzerine kurulu sistem diye düşünüyorum. Arkadaşımdan edindiğim bilgiye göre siz ayda 50-100 bin gibi rakamlarda satış yapacaksınız ki aylık geliriniz dişe dokunur olacak. Yanlışsam düzeltiniz.
Lakin gel gelelim yukarıda söylediğim avon oriflame gibi ürünler için de mantık aynı (Saadet zinicrlerinden bahsetmiyorum) ne kadar satış o kadar kar. her ticaretin mantığı budur ama o ürünler sizlerin değil ki karınız sizin normal ticaretteki gibi olsun.size bize kalan devede kulak bile değil...
Tekrar ediyorum eğer benim bahsettiğim sistem tarzı bir sitem değil ise özür dilerim ve yazdıklarımı dikkate almayın lütfen

ben sistemi bilmiyorum ancak..
bir mega holding varkiii milletin ağzı fena yanmış.

hocam mega holdingi bende biliyorum ve kesinlikle bu farklı bir sistem burda bu işi yapan arkadaşlar da var onlarda bilirler bu sistemde kar oranını siz yükseltiyorsunuz çalışmalarınızla kar oranınız artıyor. ayrıca burda sadece bir ürün değil birçok ürün satışa sunuluyor. ayrıca mega holding gibi sizden kendisi için ücret almıyor. avon gibi sistemlere benzer yanları var evet satış yaptıkça kazanıyorsun ama çok farklı yanları da var . site açtırdığın kişilerin satışının kar payına da ortak olma hatta onların açtırdığı kişilerin satışlarından bile pay alıyorsunuz. yani sizin referans olduğunuz kişilerin hatta onların rreferans olduğu yani öyle silsile şeklinde giden kişilerin satışından da kar alıyorsunuz yani çevrenize yapacağınız çalışmalardan sonra bir iki yıl içinde oturduğunuz yerde 100lerce ürün satıyormuş gibi pay alıyorsunuz. şöyle söyleyeyim bu işe 12 ay önce giren arkadaşım şuan ayda sadece bir kaç satış yapmasına rağmen referanslarının sayesinde 10000 tl aylık gelir sağlıyor. daha anlatılacak çok şey var kademe atladıkça sistemin belli bir seviyeden sonra sizi şirket bünyesine alması gibi... neyse ilgilenenlere detaylı bilgi verebilirim. ama çevresinde bu işe meraklı arkadaşlarınız varsa ve internetten alış veriş yapan çevreniz varsa bu iş tam öğretmenlere göre. bilişim öğretmenleri olarak şunu iyi biliyoruz şuan internet kullanıcılarının %60-70 i 15-25 yaş aralığında ve bunların çoğunun maddi bağımsızlığı yok yani bir kaç yıl sonra internet yoluyla alışveriş oranı türkiyede %2 lerden %20 lere kadar gelebilir. siz bu işte nerede olacaksınız mesele bu :)

the_joker' Alıntı:
hocam mega holdingi bende biliyorum ve kesinlikle bu farklı bir sistem burda bu işi yapan arkadaşlar da var onlarda bilirler bu sistemde kar oranını siz yükseltiyorsunuz çalışmalarınızla kar oranınız artıyor. ayrıca burda sadece bir ürün değil birçok ürün satışa sunuluyor. ayrıca mega holding gibi sizden kendisi için ücret almıyor. avon gibi sistemlere benzer yanları var evet satış yaptıkça kazanıyorsun ama çok farklı yanları da var . site açtırdığın kişilerin satışının kar payına da ortak olma hatta onların açtırdığı kişilerin satışlarından bile pay alıyorsunuz. yani sizin referans olduğunuz kişilerin hatta onların rreferans olduğu yani öyle silsile şeklinde giden kişilerin satışından da kar alıyorsunuz yani çevrenize yapacağınız çalışmalardan sonra bir iki yıl içinde oturduğunuz yerde 100lerce ürün satıyormuş gibi pay alıyorsunuz. şöyle söyleyeyim bu işe 12 ay önce giren arkadaşım şuan ayda sadece bir kaç satış yapmasına rağmen referanslarının sayesinde 10000 tl aylık gelir sağlıyor. daha anlatılacak çok şey var kademe atladıkça sistemin belli bir seviyeden sonra sizi şirket bünyesine alması gibi... neyse ilgilenenlere detaylı bilgi verebilirim. ama çevresinde bu işe meraklı arkadaşlarınız varsa ve internetten alış veriş yapan çevreniz varsa bu iş tam öğretmenlere göre. bilişim öğretmenleri olarak şunu iyi biliyoruz şuan internet kullanıcılarının %60-70 i 15-25 yaş aralığında ve bunların çoğunun maddi bağımsızlığı yok yani bir kaç yıl sonra internet yoluyla alışveriş oranı türkiyede %2 lerden %20 lere kadar gelebilir. siz bu işte nerede olacaksınız mesele bu :)

Sistem çok güzel ama şu kazan kazan olayı olmasa..

şu silsile olayı nedir hocam? tamam allah bereket versin kazanında taş atıpta kolun mu yoruldu da ayda 10 bin kazanıyor arkadaşınız? mantıklı değil! Allah yolunuzu açık etsin züğürt ağa filmini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

hocam şu şekilde anlatayım siz bir yandan satış yapıyorsunuz bir yandan da bu işte kendine güvenen çevresine güvenen arkadaşlarınıza site açması için referans oluyorsunuz referans olduğunuz kişi veya kişilerde bu şekilde referans oldukları zaman hatta referanslarında referans olduklarının bile satışlarından kar ayı alıyorsunuz çünkü şirket adına siz onları bu işe davet ediyorsunuz ve onların satış yapmalarını bi nevi siz sağlamış oluyorsunuz. dünyada ve türkiyede bu şekilde bir strateji deneyen yok kimi intert siteleri milyon dolarlar sermaye yapıp bunun üstüne bir de milyon dolarlarda harcayıp reklam sermayesi ayıranlar var. şunu söyleyeyim bu milyon dolarlar türkiyede sadece %2 lik bir dilim için harcanıyor. kazancı varın siz düşünün. reklamlara harcanacak milyon dolarları,(ki bunları sürekli yapmak lazım) bu firma müşterilerine veriyor ve yayılma stratejisi olarak herkes kendi çevresindeki 100 kişiye satış yaptırsa ve 3 kişiye referans olsa ve onlarda 100 er kişiye satış yaptırsa ve onlarda 3 kişiye referans olsa böyle böyle binlere ulaşsak ve hem herkes kendi etrafına sitesini markalaştırsa hem biz hem müşterilerimiz kazanır gibi bir mantık yürütmüşler dediğim gibi şuan türkiyede internette alışveriş yapanların % si %2 bu oranın uan ki teknoloji ve genç nesillerin yönelimleri dikkate alındığında bu alanda dönen paranın 100 milyar tl lere çıkacağı düşünülüyor.taş atıp kolu mu yruldu konusuna gelince burda bu parayı kazanan arkadaş çevresine kendi sitesini marka yapmış enaz 3 kişiye referans olmuş ve şirketin bonus sisteminden çalışmalarının karşılığını almış ve kazandığı puanlarla şuan satış yapılan ürünlerin karından %22 pay alıyor. referans olduklarının ve onların referans olduklarının satışlarını düşüünürsek her biri 500 tl lik bir puan bile toplamış olsalar bile ki yaklaşık sitesinden 2000 tl lik alış veriş yaptırma demek (bir telefon fiyatı) bu arkadaşın kazandığı paranın gayet normal olduğu düşünülebilir.

yinede dediğim gibi bu siteyi açmak için site açmak için bir domain ve hediye puanları ve kartvizit el ilanı gibi reklam materyalleri için cüzi bir miktar ödüyorsunuz o kadar ve her ay bir kaç satışla bile (diyelimki hiç referans olmadınız satışınız çok az, çalışmadınız siteniz için) 200-300 tl para kazanıyornuz. biz bu para için günlerce egzersiz yapıyoruz. karar sizin...

the_joker' Alıntı:
hocam şu şekilde anlatayım siz bir yandan satış yapıyorsunuz bir yandan da bu işte kendine güvenen çevresine güvenen arkadaşlarınıza site açması için referans oluyorsunuz referans olduğunuz kişi veya kişilerde bu şekilde referans oldukları zaman hatta referanslarında referans olduklarının bile satışlarından kar ayı alıyorsunuz çünkü şirket adına siz onları bu işe davet ediyorsunuz ve onların satış yapmalarını bi nevi siz sağlamış oluyorsunuz. dünyada ve türkiyede bu şekilde bir strateji deneyen yok kimi intert siteleri milyon dolarlar sermaye yapıp bunun üstüne bir de milyon dolarlarda harcayıp reklam sermayesi ayıranlar var. şunu söyleyeyim bu milyon dolarlar türkiyede sadece %2 lik bir dilim için harcanıyor. kazancı varın siz düşünün. reklamlara harcanacak milyon dolarları,(ki bunları sürekli yapmak lazım) bu firma müşterilerine veriyor ve yayılma stratejisi olarak herkes kendi çevresindeki 100 kişiye satış yaptırsa ve 3 kişiye referans olsa ve onlarda 100 er kişiye satış yaptırsa ve onlarda 3 kişiye referans olsa böyle böyle binlere ulaşsak ve hem herkes kendi etrafına sitesini markalaştırsa hem biz hem müşterilerimiz kazanır gibi bir mantık yürütmüşler dediğim gibi şuan türkiyede internette alışveriş yapanların % si %2 bu oranın uan ki teknoloji ve genç nesillerin yönelimleri dikkate alındığında bu alanda dönen paranın 100 milyar tl lere çıkacağı düşünülüyor.taş atıp kolu mu yruldu konusuna gelince burda bu parayı kazanan arkadaş çevresine kendi sitesini marka yapmış enaz 3 kişiye referans olmuş ve şirketin bonus sisteminden çalışmalarının karşılığını almış ve kazandığı puanlarla şuan satış yapılan ürünlerin karından %22 pay alıyor. referans olduklarının ve onların referans olduklarının satışlarını düşüünürsek her biri 500 tl lik bir puan bile toplamış olsalar bile ki yaklaşık sitesinden 2000 tl lik alış veriş yaptırma demek (bir telefon fiyatı) bu arkadaşın kazandığı paranın gayet normal olduğu düşünülebilir.
...
:puhaha: :puhaha: :puhaha:
ne yaptın usta sen. herkesi site sahibi yaptın. herkes site açarsa sen kime satış yapacaksın !!!!
peki satış yapmayınca ne yapacaksın başkalarını üye yapacaksın ne için olmayan satıştaki kar payını arttırmak için.
siz yandınız bari başkalarını yakmayın. bunun vebali büyüktür

bu sistemde senin arkadaşının 10.000 TL kazanabilmesi için sistemin 1.000.000TL kazanması gerekir. sen bana bu kadarlık satış yaptır ben sana 10 değil 20.000 bile veririm....

Forumda o kadar çok incirci oldu ki. İnternette para kazanmanın başka yollarıda var

her_dem' Alıntı:
Forumda o kadar çok incirci oldu ki. İnternette para kazanmanın başka yollarıda var
..
site senin diyorlar
- fiyatları sen belirleyemiyorsun
- ödemeyi sen almıyorsun
- malı sen göndermiyorsun
ama site senin :D

Hocam 1000000 tl kazandirdiginda sana 220 bin tl veriyor yanlış yonlendirmeyelim okuyanlari da arkadaş sisteme100000 kazandırıyor referanslariyla sistem ona 10000 veriyor bence gayet mantıklı bir de ben sadece size böyle birşeyin olduğunu duyurmak için söyledim arastirirsiniz ve mantıklı gelmezse katilmazsiniz. Evet belki başka yollarda vardir internette para kazanmak için ama haberimiz olmadığı için yada yeteri kadar bilgilendirilmedigimiz için diğer işlere girismedik

BaRBaRYaN' Alıntı:
the_joker' Alıntı:
...
:puhaha: :puhaha: :puhaha:
ne yaptın usta sen. herkesi site sahibi yaptın. herkes site açarsa sen kime satış yapacaksın !!!!
peki satış yapmayınca ne yapacaksın başkalarını üye yapacaksın ne için olmayan satıştaki kar payını arttırmak için.
siz yandınız bari başkalarını yakmayın. bunun vebali büyüktür

bu sistemde senin arkadaşının 10.000 TL kazanabilmesi için sistemin 1.000.000TL kazanması gerekir. sen bana bu kadarlık satış yaptır ben sana 10 değil 20.000 bile veririm....

Bu arada sadece arkadaşım10000 tl kazanmakla kalmıyor referanslarda kazanıyor yani sadece bir kişiye değil tüm sisteme odaklanmak ve büyük resmi görmek lazım daha mantıklı yorumlar icin dediğim gibi 100000 den sana 10000 vermesi ayrıca referans olduklarini nda kazanması bana mantıklı geldi hele de mega holding den kat kat mantıklı geldi ama size göre mantıksız olabilir sizin tercihiniz.

Hocam herkes çok para kazanmayı ister. bu sistemde insanı kendine doğru çekiyor. Ama şunu unutmayalım, bir işte bu kadar kolay para olunca sistemin içinde sıkıntı vardır bence. Yani birileri bu işten zararlı çıkmalı ki sen kar edesin.

Mega holding, coin şirketleri, vb örnekler çok uzak değil

Hocam burda mega daki gibi belirli bir ürün yok yani satış sıkıntısı yok birde su zarar etme işini çözemedim ben girerken bu ise 990 tl ödedim karşılığında 700 tl hediye çeki bunu site tanıtımı için yolluyorlar ürün tanıtım kataloklari sizin ve sitenizin adina kartvizitlr stickerlar aldim yani zaten verdiğim parayı neredeyse geri aldım daha ilk haftadan bir bilgisayar satışı yaptım ve su an bile verdiğim paranın karşılığını almış oldum ve su an kapatsam siteyi zarar etmemiş olacam ayrıca su an hepsiburda gibi bir sitem var ve ben onlara para kazandıracağima kendi sistemden alır 5-10 lira da olsa para kazanmış olacağım

hocam yaklaşık 2 ay önce forumdan başka hocalarımız
bu konuda fazlaca bilgi verip, sitelerini gözlerimize soktular onların kide incir di.
en son sanırım adminlerden uyarı aldılar
bildiğin titan bu hocam.
size iyi satışlar

Sağdan soldan referansdan gelen ödemeleri saymadan % kaç kazanıyorsun. 1000 liralık satıştan karın nedir

senden sonra bu inciri biraz araştırdım. kendi bulduğum bilgileri arkadaşlara anlatayım
1. öncelikle bir referansla 600 ve 990 liralık 2 paketten birini seçerek sisteme üye oluyorsun.
2. bu 990 liralık paketin 250 lirası matbaa masrafı deniliyor.
3. geri kalan kısmı hediye çeki tanımlamalarında kullanabiliyorsun.
4. sattığınız ürünlerden %10la %22 arasında pay alıyorsun. ancak %22 alan sistemde %1 bile değil sanırım.
5. %10 karın %50sini anladığım kadarıyla incir alıyor. geriye %5 kalıyor. Onunda vergisi falan filan derken %3 gibi bir para geçiyor. yani 1000 liralık bir cep telefonu satışından 30-40 gibi bir para geçiyor.
6. yandan alttan referans sistemlerinin de küçükte olsa katkıları var sanırım.
7. incirdeki en büyük sıkıntı ürünlerin gönderim süresi. insanlara ürün satıyorsun 10-15 günde ürünler gidiyor. https://www.sikayetvar.com/incircom en çok açılan başlıklar ürünlerin teslimi ve iade süreçleri.
8. amaç şu anda ürün satmaktan çok sisteme adam toplamak gibi gözüküyor.

ben nette araştırdıklarımı yazdım. doğrudur yanlıştır incirci arkadaşlar düzeltirler.

her_dem' Alıntı:
senden sonra bu inciri biraz araştırdım. kendi bulduğum bilgileri arkadaşlara anlatayım
1. öncelikle bir referansla 600 ve 990 liralık 2 paketten birini seçerek sisteme üye oluyorsun.
2. bu 990 liralık paketin 250 lirası matbaa masrafı deniliyor.
3. geri kalan kısmı hediye çeki tanımlamalarında kullanabiliyorsun.
4. sattığınız ürünlerden %10la %22 arasında pay alıyorsun. ancak %22 alan sistemde %1 bile değil sanırım.
5. %10 karın %50sini anladığım kadarıyla incir alıyor. geriye %5 kalıyor. Onunda vergisi falan filan derken %3 gibi bir para geçiyor. yani 1000 liralık bir cep telefonu satışından 30-40 gibi bir para geçiyor.
6. yandan alttan referans sistemlerinin de küçükte olsa katkıları var sanırım.
7. incirdeki en büyük sıkıntı ürünlerin gönderim süresi. insanlara ürün satıyorsun 10-15 günde ürünler gidiyor. https://www.sikayetvar.com/incircom en çok açılan başlıklar ürünlerin teslimi ve iade süreçleri.
8. amaç şu anda ürün satmaktan çok sisteme adam toplamak gibi gözüküyor.

ben nette araştırdıklarımı yazdım. doğrudur yanlıştır incirci arkadaşlar düzeltirler.

hocam size katiliyorum güzel tespitler hepsi dogru...

the_joker' Alıntı:
Sattığın ürünün karından Kademene göre %10 ile%22 arasında değişir

Hocam benimde mağazam var, burda fazla zorlama, gerek yok arkadaşlar işin farkında değiller, kazanan iyi kazanıyor sen kendi sana güvenen çevrene anlatmaya devam et...

bende bu "mağazam var" lafını anlamıyorum. arkadaş yazmış birde Hepsi burada GİBİ mağazam var :idea:
..
1. Fiyatları sen mi belirliyorsun (bana indirim çeki tanımlıyorum deme)
2. Ürünü satın aldım FATURAYI sen mi veriyorsun
3. Ürünü satın aldım sen mi KARGOluyorsun
4. Ürünü satın aldım sorun çıktı iade edicem. sen mi GERİ ALIYORSUN
5. Ürünü satın aldım POS lar sana mı ait. Para direk senin cebine mi giriyor
..
Eskiden KOMİSYONCULAR vardı (hala turistlik yerlerde var) bir mağazaya müşteri götürürlerdi, götürdükleri müşterinin yaptığı alışveriş oranında mağaza sahibi onlara KOMİSYON verirdi. ama bu adamların hiç biri MAĞAZAM VAR demezdi. Soruyorum size sizin bu KOMİSYONCUlardan ne farkınız var!!!!

siz incire müşteri buluyorsunuz, onlar kaymağını yiyiyor, sizin ağzınıza da bir kaşık bal çalıyorlar...

Geri