KBS de adobe reader sayfası görüntüleme sorunu

Kodla Büyü

delibote

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar bi sorum olacak. daha önce konu açıldı mı bilmiyorum ama acil bi sorun onun için pek bakınamadan yazmak zorundayım.
kbs de personelin maaş ve ücretlerini adobe reader sayfası olarak açıyor. ama müdür yardımcısının odasında arada bazı rakamlar gözükmüyor. mozilla tarayıcısını kullanıyorlar ve bu sorun okul memur bilgisayarında yok .adobe readeri güncelledim ama sorun çözülmedi.
yardım ederseniz çok sevinirim.

saygılar...

hocam uninstaller ile kaldır ccleaner ile temizledikten sonrada yeniden adobe'un en güncel sürümü yükle, olmadı foxit son sürüm dene.

merhaba arkadaşlar bi sorum olacak. daha önce konu açıldı mı bilmiyorum ama acil bi sorun onun için pek bakınamadan yazmak zorundayım.
kbs de personelin maaş ve ücretlerini adobe reader sayfası olarak açıyor. ama müdür yardımcısının odasında arada bazı rakamlar gözükmüyor. mozilla tarayıcısını kullanıyorlar ve bu sorun okul memur bilgisayarında yok .adobe readeri güncelledim ama sorun çözülmedi.
yardım ederseniz çok sevinirim.

saygılar...

Aynı sorun bizde de var. Hem mozillayı hem de adobe reader ı silip en günecl versiyonlarını yüklememe rağmen personel maaşlarını görüntülerken adobe reader programında öğretmenlerin maaşları ve ücretlerini görüntülerken bazı rakamlar görünmüyor. Çözümü bilen varsa yardım bekliyorum arkadaşar

sorun mozilla firefoxun pdf okuyucunda sanırım.pdf sayfayı mozilla açmayıp bilgisayarınıza indirin sonra adobe reader da açarsanız düzelir diye umuyorum,

bizdede aynı sorun mozillada oldu. her ne kadar internet explorer da kbs sitesini açtığımızda "mozilla"yla daha iyi çalıştığını iddia eden yazıyı görsekte;
kbsyi internet explorerla uyumluluk modunda açtık, pdfleri düzgün bir şekilde görebildik.

uyumluluk görünümü=> komut çubuğu>araçlar>uyumluluk görünümü ayarları>kbs.gov.tr yi ekleyin.

bizde görüntülemede problem yoktu fakat yazdırınca abuk sabuk çıkıyordu.
foxit sorunu çözdü

Geri