Kayserili olan arkadaşlar bakabilirler mi?

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar bu aralar ev almaya karar verdim , peşinat 60 bin var .başka taksitlerim de var biraz zorlanacam 1-2 sene kafam karışık.
İldem d hissesine girmeyi düşünüyorum 3+1 i ne. peşinat 48 bin istiyorlar.Martta da çekiliş varmış ona yetişeyim diyorum :)
Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum girmelimiyim yoksa biraz daha bekliyeyim mi ?
ildem d hisseleri nasıl? güvenilir mi?

1996 yılından bu yana ildem kooperatifinden zarar eden duymadım. görmedim. d hissesi alamadım param yoktu. almanı tavsiye ederim.

aracnida' Alıntı:
1996 yılından bu yana ildem kooperatifinden zarar eden duymadım. görmedim. d hissesi alamadım param yoktu. almanı tavsiye ederim.
teşekkürler hocam, örnek daire hoşuma gitmişti zaten

aynenbadi' Alıntı:
btnotlari' Alıntı:
evler ne kadar hocam fiyat
48 bin peşin veriyorsun hocam gerisi 940 taksit ufak tefek ayrıntıları var. toplam borcun bittiğinde yaklaşık 150 bin e felan geliyor ortalama (3+1)
hımm ..tesekurler hocam bızde ev bakıyoruz ama o kadar çıkamayız gıbı ama sıstem olarak güzel duruyor

örnek dairesini bende beğenmiştim hocam biraz arkada kalıyor ama birkaç seneye orada dolar herhalde

tek dezavantajı küçük daireler olması. bir arkadaşımın evine gitmiştim bir zamanlar. belki bana öyle gelmiştir.

6 ay önce benim kayınbabam sattı ildemde. 110 a verdi galiba. 3 günde satıldı.

Hocam tebrik ederim çok iyi olmuş hayırlı olsun. Kayseride emlak sektörü çok iyi ilerliyor bence. İldem uzak gibi görünse de ulaşım kolay. Ayrıca bahsettiğiniz paralara Ankara'da(şuan Ankara'da yaşıyorum) orta karar bir ev ancak alırsınız.

Ev almak kira ödemekten her türlü karlıdır. Almayı düşünen arkadaşlara hiç beklemeden gözünüzü karartıp dalın derim.

Benim kayseride koop.hissem satılık.Ev bitmiş hazır durumda.Krediye de uygun.Eski MelikŞah Üniversitesinin hemen arkasında.126 bin ödedim.175 m2 3+1 ebeveyn banyolu v.s.Tamamı 195 Bin.
Ben ödediğimi verene devredebilirim.Tayinim oraya çıkmadığı için satıyorum.Düşünenler olursa.

Geri