Kayseri - Norm Fazlası Atamaları

Kodla Büyü
Konumu uygun olan için Mehmet Şehime Germirli ortaokulunda norm sorunu yaşamazsiniz arkadaşlar. 16 saat ders var. Bt sınıfı ufakta olsa var. Okulda ortaokul sabahci. Rahat edeceğiniz bir okul. Cennet mahallesi diye tabir edilen mevkinin öğrencileri oraya düşüyor ama onlar devamsiz genellikle. Sıkıntı problem yok öğretmen ortamı idaresi de gayet iyi. Yeni binası yapılacak ortaokulu yeni binaya geçecekti ama ekonomik sebeplerden dolayi hala baslanmadi.

Himmetdede her sene açılıyor kismeler durmadı orada ne hikmetse. Orada da olsa olsa 6-8 saat ders vardir ama bölgede tek olduğundan normu var.

Yunus Emre de aslinda ufak güzel bir okul ama 8 saat ders var heralde. Bölge normundan ne olur muamma.

Nuh mehmet yamanerde kimse yok bt sınıfı da yok.

Sümer, huriye eren ve bekir çakir normları seneye ne olur bilinmez.

Şu an bulunduğum okulda 4 saat dersim var hocam ben geldiğimde 6 saate norm vermişlerdi oraya. :) Sanırım her okula bir Btr hayali gerçekleşene kadar rahat yok bize...
Hocam bize yıldırım beyazıtın müdürü bilişim labı olan okullara vermişler normu bizim okulun yok düzeltecekler dedi. Benim de aklıma btr normu geldi öyle deyince. İl milli eğitime sorduk biz onu bilemeyiz diyor btr normu olup olmadığını . Uzaktan eğitim sürecinde değerimiz biraz daha anlaşılır demiştim ama pek bi faydası olmamış sanırım

Konumu uygun olan için Mehmet Şehime Germirli ortaokulunda norm sorunu yaşamazsiniz arkadaşlar. 16 saat ders var. Bt sınıfı ufakta olsa var. Okulda ortaokul sabahci. Rahat edeceğiniz bir okul. Cennet mahallesi diye tabir edilen mevkinin öğrencileri oraya düşüyor ama onlar devamsiz genellikle. Sıkıntı problem yok öğretmen ortamı idaresi de gayet iyi. Yeni binası yapılacak ortaokulu yeni binaya geçecekti ama ekonomik sebeplerden dolayi hala baslanmadi.

Himmetdede her sene açılıyor kismeler durmadı orada ne hikmetse. Orada da olsa olsa 6-8 saat ders vardir ama bölgede tek olduğundan normu var.

Yunus Emre de aslinda ufak güzel bir okul ama 8 saat ders var heralde. Bölge normundan ne olur muamma.

Nuh mehmet yamanerde kimse yok bt sınıfı da yok.

Sümer, huriye eren ve bekir çakir normları seneye ne olur bilinmez.
Hocam Mehmet şehime de sabahçı olduguma emin misiniz bir de BT sınıfı ne durumda acaba

Eminim hocam. Kısa süre çalıştım. Bts de 12 13 pc var. Sorunları hallettik sağdan soldan bulduk birşeyler.2 3 tanede boşta hazir bekleyen var.sınıfa sigmamisti. Sinifta etkilesimli tahtada var. Yerel ag kablolari bir gözden gecmesi lazım sadece. Saniyorum sinif suan hala ayni durumdadir

Eminim hocam. Kısa süre çalıştım. Bts de 12 13 pc var. Sorunları hallettik sağdan soldan bulduk birşeyler.2 3 tanede boşta hazir bekleyen var.sınıfa sigmamisti. Sinifta etkilesimli tahtada var. Yerel ag kablolari bir gözden gecmesi lazım sadece. Saniyorum sinif suan hala ayni durumdadir
Btr oldugunuzda tüm gün mu kakıyordunuz. Şu an neredesiniz hocam niye ayrıldınız

idarecilige geçtim kadro boşaldı hocam
Btr yarım gün
Hocam açıkçası habire norm fazlası olup okul okul gezmek istemiyorum. Her sene aynı stresi yaşamak istemiyorum. Müncübeyi biliyor musunuz bilmiyorum ama çok güzel bir okul başarısı da çok iyi ama malesef idareciler çok sıcak değildi. Direk btr olursun ya da barbaros diye bir okul varmış oraya göndeririz dediler. Hep görevlendirme çalışmanın eşimden biliyorum ne kadar zor oldugunu. İki tercihten başka seçenek yok zaten benim için

Hocam nereden öğrendiniz kaç kişi olduğunuzu acaba.

Ben de tercih yapıp yapmamak arasında gidip geliyorum. Ama okulda beni görmezden gelen bir zümreyle burun buruna çalışmak istemiyor gibiyim de . O kadar zor durumdayım ki.
Melikgazideki okullar hakkında bilgisi olan var mı

Hocam Kocasinan Mem i aradım. bir liste yokmuş ama kaç kişi norm fazlası olduğunu söyleyebilirim ancak dedi. isim listesi olsaydı tek tek arayıp bulmayı göze almıştım, diğer arkadaşların puanı kaç diye.

Aslında böyle durumlarda kullanabilmek adına bir telegram grubumuz olsa keşke..
Yeni ilçe zümre başkanımıza söylesek kursa diyeceğim ama ilçe zümresinden sonra e-posta da gelmedi bana... Hoca hanımın adını bile hatırlamıyorum.

Geri