Kayseri İli Think.com Okul Yönetici Öğretmenleri

Kodla Büyü

ghost

Site Admin
Yönetici
Kayseri İli Think.com Okul Yönetici Öğretmeni Arkadaşlarım;

Bu başlığı açmaktaki amacım, Kayseri ili olarak nasıl bir yol izleyeceğimizi, uygulamada yaşayacağımız sorunları , think.com hakkında edineceğimiz tüm bilgi ve birikimlerimizi bu konu başlığı altında paylaşarak sistemi en iyi şekilde işletebilmektir.

Hem böylelikle yapacağımız paylaşımlardan diğer 27 il okul yönetici öğretmenlerimizde faydalanacaktır.Umarım diğer il koordinatör öğretmenleride forumda başlıklarını açarlar. Her il kendi uygulamalarını paylaşırsa büyük gelişme sağlayacağımızı, bir çok sorunu aşabileceğimizi ümid ediyorum.

Merhaba hocam;
Think.com üyeliğim onaylandı ve ben öğretmenlere kullanıcı hesabı oluşturdum. öğretmenler öğrencileri kendileri kayıt yapacaklar değil mi? Öğrencileri kaydetmek okul yönetici öğretmenlerinin görevi değil değil mi?
Ve ben çok merak ediyorum, nasıl projeler ortaya çıkacak diye.

bu projenın cok faydalı olacagını sanmıyorum ama biz uzerimize duseni yapalım bakalım ne olacak :sleep:

Seçtiğiniz yönetici öğretmenler öğrencileri belirleyip kayıt edecekler.. Aslında bu işin doğrusu bu, siz okulda bu işi koordine eden, yöneten kişisiniz ve işi öğretmenlerin yapmasını sağlayacaksınız.

İlk aşama için önerim şu ;

5 öğretmen seçin ve onlarında 10 ar öğrenci seçmesini sağlayın..Toplamda 50 öğrenci eder.. Bu öğrencilerle uygulamayı başlatın, bakalım neler çıkacak.

hocam bunun mecburıyet kısmı nedir bizim okuldakilerin hıcbiri bu işe sıcak bakmaz :? ders dısındaki herseyı yuk olarak goruyolar bırazda :shock:

toplantı isteği

hocam yakın zaman da formatörler ile bir toplansak bu iş için bir daha seminerverseniz bu konu hakkında sorularımız, yeni gelişmeleri anlatsanız diye düşünüyorum faydalı olacagı kanaatindeyim saygılarımla

Hocam bende yapılacak bir toplantının yararlı olacağını düşünüyorum, ama 15 öğretmeni merkeze toplayıp boş göndermek olmaz.Bu sebeble sistemde biraz ilerleyelim, sorunlar ortaya çıksın. Kayıdını tamamalamayan okullar var bu okullarda uygulamaya geçsin. Sorun ve sıkıntılar netleştikten sonra il milli eğitim ile görüşüp bir toplantı ayarlayalım.. Aslında diğer iller gibi bizde 5 okul olmuş olsak arada bir toplanıp hem değerlendirme yapıp hemde hoşça vakit geçirebilirdik ancak 15 öğretmeni toplamak için iyi bir sebebiniz olması gerek.. çoğunlun çevre ilçelerden geleceğini düşünürsek boşa toplanmak doğru olmaz..

Öneriniz ve ilginiz için teşekkür ederim..

Geri