KAYSERİ Formatörlük Başvuruları Ne Zaman Başlayacak :)

Kodla Büyü
Atama 50 norm fazlası BT öğretmenin yerlerini değiştirmeden yapamayız diyor. önce ikna olmuşlardı ama birileri normla ilgili sorular sorunca uyandılar :D
norm fazlsı BT öğretmenlerinin atamasıda bu dönemin sonunda olacakmış dönem bitince yani.
kolay gelsin.

kusura bakmayın yanlış yazmışım.
bu dönemin sonunda yapılacağını söyledirler.

alpaygunes' Alıntı:
kusura bakmayın yanlış yazmışım.
bu dönemin sonunda yapılacağını söyledirler.
hocam oyuncak olduk. bunu diyenler gidilen yerdede 6 ay geçmeden norm fazlası olunacağının farkında değillermi. niye oyuncak ediyorlar milleti

Tamam Hocam da bakanlığın yazısında görevlendirmeler geciktirilmeden yapılsın şeklinde bir emir de var, norm fazlası atamalarla görevlendirmelerin yapılması ayrı ayrı yapılması gereken işler değil mi. onuda yapsınlar onu da yapsınlar. Ben bu kayseri meb i bir türlü anlayamadım.

İkinci dönem BTR görevlendirme duyuru yazısı valiliğe gönderildi. Valilikten geldikten sonra okullara gönderilir.

vay arkadaş, ara tatilde aldılar başvuruları inanamıyorum. Benim başvurumu müdür yardımcısı yapmış. bakalım ne olacak.

Hocam ben yazdırdım ama bu bize yapılan resmen zulümdür ya. Hem tatilin ortasında başvuru al hem ekderslere yetiştirme nasıl bir iştir bu ne iş yapar bu adamlar ben anlamıyorum. Nevşehirde de çalıştım bu kadar hantal bir mem görmedim nedir arkadaş bu ya. Güvenemiyorum ben bu adamlara bizim olurlarımız hiç umurlarında değil. Allah bunları bildiği gibi yapsın. Birsürü emek veriyoruz okulun en çok çalışan öğretmenleri bizleriz.

il memle az önce görüştüm olurlar ayın 11inden itibaren olmak üzere alınmış.memur bugün ilçelere göndereceklerini söyledi ama bakalım ilçeler ne zaman yayımlar ek derse yetişir mi?yoksa yine sonradan mı yazılır?hayırlısıyla bu işkence bir son bulsa...

fateless38' Alıntı:
il memle az önce görüştüm olurlar ayın 11inden itibaren olmak üzere alınmış.memur bugün ilçelere göndereceklerini söyledi ama bakalım ilçeler ne zaman yayımlar ek derse yetişir mi?yoksa yine sonradan mı yazılır?hayırlısıyla bu işkence bir son bulsa...

yukarıdaki mesaj 3 gün önce yazılmış, ya ilde sorun var yada ilçelerde artık..

ilde sorun var hocam bugün aradığımda da dün yani çarşamba gönderdiklerini söylediler yeni :verymad: ilçelerdeki şahsı muhteremler ne zaman yayımlarsa artık sitelerde o zaman olurlar elimize geçecek inşallah :( şu olurları il mem direk sitesinde yayımlasa ne oluyorsa sanki kıytırık eften püften proje ya da haberleri yayımlamaya bayılıyorlar ama :verymad: :verymad:

fbby' Alıntı:
Hocam ben yazdırdım ama bu bize yapılan resmen zulümdür ya. Hem tatilin ortasında başvuru al hem ekderslere yetiştirme nasıl bir iştir bu ne iş yapar bu adamlar ben anlamıyorum. Nevşehirde de çalıştım bu kadar hantal bir mem görmedim nedir arkadaş bu ya. Güvenemiyorum ben bu adamlara bizim olurlarımız hiç umurlarında değil. Allah bunları bildiği gibi yapsın. Birsürü emek veriyoruz okulun en çok çalışan öğretmenleri bizleriz.

"Yani haftada sadece 6 saat dersin var öyle mi?"

Yaptığım bütün işleri teeeek tek saydıktan sonra bi arkadaşımın yaptığı yorum... :)

arkadaşlar melikgazi'ye onaylar geldi ancak görevlendirmelerde bir sorun var. bu sorunu ile bildirdik. çözülür çözülmez yayınlarız.
ek dersler şubat 11 itibariyle geriye dönük yapılacak.

hayırlı olsun!..

neden hala olurları ilçeler yayımlamıyor bilgisi olan var mı acaba (kocasinan için konuşuyorum)ildekiler geçen hafta gönderdiklerini söylediler :verymad:

görevlendirmeelerde sıkıntı var benim görevlendirmeyi birinci dönem kendi okuluma ikinci dönem farklı okula yapmışlar.anlamadım gitti. ben şimdi ne yapacağım.

erol38' Alıntı:
görevlendirmeelerde sıkıntı var benim görevlendirmeyi birinci dönem kendi okuluma ikinci dönem farklı okula yapmışlar.anlamadım gitti. ben şimdi ne yapacağım.
lisemi hocam şimdi görevlendirildiğin okul. lise ise zaten öncelik liseler denmişti. ama tercihlerin arasında yoksa orasını bilemem. yanlız engin hocam sorun var dedi üzerine bir kaç arkadaş sordu sorun ile ilgili hala cevap gelmedi. iyice devlet sırrı oldu sorun nedense

hocam ikiside ortaokul birinci tercihim kendi okulumdu.yahyalı kirazlı ortaokulu şimdiki onay yahyalı derebag kasabası ortookulu.dönem dönem farklı yer onayı olur mu

Geri