Kayseri 2017 Kasım Norm Fazlası

Kodla Büyü

mebbis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 14 saat ile melikgazi ilçesinde norm fazlası olmuşum. Yarından itibaren atamalar başlayacakmış. Benim Gibi Kayseri genelinde 28 arkadaş var.
Sorum şu?
Diyelimki 15 tane yer açıldı. bu 15 yere yerleştirmeden sonra boş yer kalırsa atanamayan ve tercih yapmayanlar (ben yapmamayı düşünüyorum), boş yerlere neye göre yerleştirirler.

ben de fazlayım ama tercih yapmayacağım. ama 14 saatle fazla olmanız çok ilginç hocam

hocam bende talastayım 16 saat dersim var bölge normundan fazla oldum. melikgazi tercih edecegim evim orada.talastada 1 tane boş kadro var yaman dede ortaokulu 12 saat ders var.
tercih yapmazsanız resen atarlar.
Melikgazi ilçesinde kaç kişi fazla oldugunu ve ne kadar açık oldugunu biliyormusunuz?

Fazlalık sayısı belli hocam okullüra gelen listede. Ama ihtiyaç henüz belli değil. Melikgazide 8 tane fazla varmış.

ben Kocasinan da 10+2 saatle norm fazlası oldum ( 2 saat iho olduğu için kadromun bulunduğu okuldan sayılmıyor) . şuan geçici görevle idareci oldum bu yüzden resen atama yapılsa bile bu görevim yüzünden okulumda kalmaya deva edeceğim. görevlendirme bitince ne olur bilmiyorum. kadrolu olma niyetim de yok.

ben Kocasinan da 10+2 saatle norm fazlası oldum ( 2 saat iho olduğu için kadromun bulunduğu okuldan sayılmıyor) . şuan geçici görevle idareci oldum bu yüzden resen atama yapılsa bile bu görevim yüzünden okulumda kalmaya deva edeceğim. görevlendirme bitince ne olur bilmiyorum. kadrolu olma niyetim de yok.
Görevlendirme atamaya engel teşkil etmeye bilir. Atamanız olur ve görevlendirmeniz bitene kadar (şubata kadar) görevde kalıp yeni yerinize gitme durumuz olur. bilginiz olsun hocam.

Görevlendirme atamaya engel teşkil etmeye bilir. Atamanız olur ve görevlendirmeniz bitene kadar (şubata kadar) görevde kalıp yeni yerinize gitme durumuz olur. bilginiz olsun hocam.
evet hocam aynen öyle. görevlendirme bitince kadromun bulunduğu okula gitmek zorunda kalırım ama müdür yardımcısı olarak tekrar şuanki okuluma görevlendirme isterim muhtemelen. zaten okul idaresi de öyle istiyor. yine de bi umut resen atama yapılmaz belki diye bekliyoruz :)

önce ilçe içi atama yapıyorlar.bir süre sonra il içinde bütün ilçeler açılıyor.ilçe içinde tercih yapmazsanız diğer ilçelere tercih yapabilrisiniz.illa ilçe içi tercih yapacaksınız diye bişey yok

yazıdan anladığım bütün norma fazlalarına bütün ilçeler açılacak.örnegin talasta yaman dede ortaokulunda boş var .Bu okula kimse tercih yapmazsa beni resen atayacaklar.(talas ta bir fazla benim )

puanım 148

bende melikgaziden bir okul yazacagım. eger talas gelmek isteyen olursa bilgisi olsun .ben talası istemeyecegim.yaman dede ortaokulunda boş bir tane kadro var.

İLÇE İÇİ TERCİH YAPMAZSAN RESEN ATAMAZLAR. İL İÇİ AÇILACAK SONRASINDA, İL İÇİNDEN TERCİH YAPARSIN EĞER ONADA YAPMAZSAN RESEN ATARLAR

resen atarlar arkadaşlar haberiniz olsun ben çünkü 2 sene önce o şekilde atandım tercih yapmamıştım.

afyon.meb.gov.tr

Ekli dosyalar

• afyon.JPG
    afyon.JPG
    100 KB · Görüntüleme: 90
Benim puan 130
Tercih yapmamamdaki tek mantık boş yer norm fazlasından azsa. Resen atamada puanı düşük olandan başlanıp sıranın bana gelmeme ihtimali.

kayseride bilişim öğrt ihtiyacı var mı?Eğer açılırsa yan alan ve yüksek lisanstan geçmek istiyorum

Bakıyorum bazı ihtiyacı olan okullarda hiç yok.İhtiyacı olmayan okullarda 2 tane birden var.Kayseri çok ilginç.

bende develi deyim yer açılırsa Yahyalıyı tercih edeceğim.ama bazı arkadaşların dediği kafamı karıştırdı.Sonuçta il içi değil mi ben başka ilçe yazamayacak mıyım.

kayseri meb de bir duyuru filan hiç bir şey yok norm fazlasıyla ilgili.

Son düzenleme:
Ben Tomarza'dayım. Bu sene zorunlu hizmetim biteceğinden haziranda merkez için tercih yapmayı planlıyordum. Yerimde kalsam daha iyi olacak sanırım. Zira puanım sizinkilerden daha düşük. Umarım resen atama yapmazlar sizlere de..

arkadaşlar boş okullar belirlendi melikgazideki arkadaşlardan kim nereleri isteyecek yada tercih yapmayacak varmı .8 kişi melikgazide fazlaydı

Geri