kaynak-kod.com tasarım hakkında yorum yapar mısınız?

Kodla Büyü

serhatdemirok

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,
http://www.kaynak-kod.com sitesini drupal ile tasarlıyorum. Neredeyse bitmek üzere. İçerik olarak sadece birkaç tane kod var. Sizden istediğim siteyi görünüm ve kullanışlılık açısından değerlendirmeniz. Teşekkürler.

Re: kaynak-kod.com tasarım hakkında yorum yapın

Sağ tarafta ki hoşgeldiniz yazısını komple kaldırın. Hoşgeldiniz gibi bir karşılama siteyi çok amatör gösteriyor... Onun yerine forum bağlantısı ya da foruma eklenen son içerikleri gösterin. Modül seçeneklerini çoğaltın, siteye hareket getirin. Birde header ile ilgili farklı bir çalışma yapın bence...

Re: kaynak-kod.com tasarım hakkında yorum yapın

Evet, hoşgeldiniz karşılaması konusunda haklısınız. Benimde içime sinmemişti fakat ilk gelen kullanıcıya sitede neler yapabileceğini anlatmak istemiştim. Sanıım bunu anlatmasam daha iyi olacak. Fazla hareketli, göz yoran bir site olmasını istemiyorum. Mümkün olduğu kadar sade olmasını tercih ediyorum. Site header kısmını gözden geçiricem. Teşekkür ederim.

oncelike cok sade bir websitesi yaptigin icin tebrik ederim seni,gereksiz birsuru zimbirti koymamissin.responsive oldugu icin de ayriyetten begendim.anasayfada contentlerin sag tarafindaki resimlerle summary kismi arasinda cok bosluk var gibi,yani ben ilk actigimda acaba bu resim bu icerige mi ait yoksa baska bi icerik mi diye dusundum.anasayfa disindaki diger sayfalar daha iyi gozukuyo ordaki divler daha kucuk yan tarafinda baska bi block oldugu icin.gozume daha guzel gorundu yani.ama yinede senin tasarimin senin zevkin bisey diyemem.bide anasayfayaki logo kismi sadece yazidan olusmasin basit de olsa bi grafik logo bul kendine.trabzonun hamsisi olablir mesela :D ,laptop basinda kod yazan bir hamsi,matrix yesili tonlarinda :idea:

Geri