KAV-KİS Kara Listeye Son!!!...

Kodla Büyü

enginozdil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
KasperSky keyleriniz artık kara listeye alınmayacak
İndireceğiniz programcık "black.lst" dosyasını packlayarak keyinizin ihbar etmesini engelliyor ve keyinizi lisans günü sonuna kadar kullanmanızı sağlıyor. Key süresi dolunca yeni key bulup kullanabilirsiniz. Kendim KİS 2010'da denedim sorunsuz çalışıyor. resimlerde de göreceğiniz gibi güncelleme sorunu yok, güncellemeyi otomotik olarak program kendi yapıyor ve key kara listeye alınmıyor.
KasperSky Antivirüs ve KasperSky İnternet Security için kullanabilirsiniz.
Patch dosyasının uygulaması kolay ve gerekli açıklamalar indireceğiniz dosya içerisinde mevcut, işlemin sorunsuz bir şekilde yapılması için aşamaları basamak basamak uygulamalısınz.

Not: İndireceğiniz dosya antivirüs programları tarafından virüs olarak algılanabilir.

15193069.png

47228548.png

71017970.png

76370218.png

Links:
Rapid: http://rapidshare.com/files/120963838/KAS.AS061.rar
4shared: http://www.4shared.com/file/139836755/5 ... AS061.html

hocam onu belirttim zaten mesajımda
bende de kaspersky tehlikeli dosya olarak algılamıştı :)

Hocam harikasınız..
Hızır gibi yetiştiniz.
Nerden biliyodunuz key aradığımı :++:

öğretmenim bu kaspersky 10 'a uygulanabiliyor mu? ben Kaspersky -AS061'i C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2009 klasörüne koplalamaya çalışıyorum ama klasör korumalı diyor..

kemalkarademir' Alıntı:
öğretmenim bu kaspersky 10 'a uygulanabiliyor mu? ben Kaspersky -AS061'i C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2009 klasörüne koplalamaya çalışıyorum ama klasör korumalı diyor..

aynı durum bende de mevcut. 2010 klasöre yapıştırmaya izin vermiyor.

yapıştıran varmı :mrgreen:

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 7.0 die bahsettiği klasör salt okunur ve değiştirilmiyor...bu yüzden her hangi bir veriyi klasöre atamıyoruz...salt okunur olayınıda deiştiremedim...deiştirebilien olursa yöntem yazsın pllsss...

@engin hocam ben 2009 kullanıyorum banamısın demedi 2010 da nasıl oldu bu? 2007 ye ayarlı ayrıca bu programcık.. :shock:

Arkadaşlar bu patch hangi sürümler için KIS 2010 kabul, başka hangi sürümlerde çalışıyor.Deneyen arkadaşlar yazsın lütfen...

malum site domainlerden silindi dedik ama silinmemiş...girilebiliyor...tabi yöntemi var: ) kara liste olayını hala aşamadık ama en azından key derdimiz kalmadı yine. Bu da bi iştir .. :)
karaliste olayını yapamadım ben yapan olursa her türlü açıklamaya açığız :D

Arkadaşlar ne diye ücretli anti-virüsleri kullanıyorsunuz. Ben 1 senedir antivir kullanıyorum.
Hiç bir sorun yaşamadım.

Ne gerek var key miş ***** miş..

muluca' Alıntı:
kemalkarademir' Alıntı:

aynı durum bende de mevcut. 2010 klasöre yapıştırmaya izin vermiyor.
arkadaşlar kopyalama işlemi sıkıntı yaratıyor olabilir, malum dosyayı indirdiğiniz dizinde de (açıklamada belirtilen klasöre kopyalamadan) çalıştırabilirsiniz
ben kis 2010 da denedim gayet güzel çalışıyor, ilk mesajımdaki resimler bana ait kullandığım KİS 2010 programından çekip ekledim.
ayrıca bu programcık kav+kis 7/8/9 versiyonları ile uyumlu
kav+kis 7 de deneyenler olumlu bildirimlerde bulunuyorlar
8. versiyonu için henüz bi bilgim yok
9. versiyonda ise ben kendim denediğim için uyumlu olduğunu söyleyebilirim.

2010da key girmek için bir ekran gelmiyor. onuda trial seçmeden önce internet bağlantısını keserek ulaştım. triali seçiyorum internet bağlantısını kesiyorum. next diyorum. teşekkürler paylaşım için sayın admin. kolay gelsin.

Hatice UysaL' Alıntı:
malum site domainlerden silindi dedik ama silinmemiş...girilebiliyor...tabi yöntemi var: ) kara liste olayını hala aşamadık ama en azından key derdimiz kalmadı yine. Bu da bi iştir .. :)

hocam şu sitenin ismini banada atabilirmisin özelden

arkadaşlar kav veya kis e kuramayanların sorunu kurulumda ayarlanan KURMADAN ÖNCE PROGRAMI KORU şeklinde bir özellik vardı hatırlarsanız. kasperskyi açıp programın kendi dosyalarını koruma özelliğini devre dışı brakırsanız sorun çözülür sanırım :D

msalep' Alıntı:
Hatice UysaL' Alıntı:

mesele ismi deil hocam..o siteye nasıl girileceği : ) gönderildi..

Hatice UysaL' Alıntı:
msalep' Alıntı:
Hatice UysaL' Alıntı:

mesele ismi deil hocam..o siteye nasıl girileceği : ) gönderildi..

Evet Hatice hocam malum siteye nasıl girilebiliyor? Pm beklesem :D
Bende KIS2009 a kopyalamaya izin vermiyor..

Hatice UysaL' Alıntı:

öğretmenim siteye nasıl girebileceğimizi banada gönderir misiniz....

Hatice UysaL' Alıntı:
banada gönderirmisin hocam

malum site kavkiskey mi acaba :)
sunu metin doyasına

@echo off
attrib C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts -r -s -a -h
echo 60.190.218.24 www.kavkiskey.com>>C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
echo 60.190.218.24 kavkiskey.com>>C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
Echo Done. You Can Access to KavKisKey [dot] com
Echo Have a Nice Day's...
pause
exit