Kasası sağlam ısınmayan taşınabilir bilgisayar

Kodla Büyü

gökalp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Aranıyor...

Evdeki teknoloji canavarına karşı kasası sağlam aynı zamanda çok fazla ısınmayan (dizüstü bilgisayarlardan zannediyorum ısınmayanı yoktur) 1300-1800 tl fiyat aralığında bilgisayar tavsiyelerinizi bekliyorum.

En son dizüstüm Dell studio kasaydı. Aşırı ısınıyordu. 2 seneyi doldurmadan önce ekranı kırıldı şuanda içinde bir sürü bilgimin oldugu 500 gb 'lık sabit diski çalışmıyor. Garanti filan uzun sürecek (belki de hiç garanti vermeyecekler)anladıgım kadarı ile o yüzden yani bir dizüstü almayı düşünüyorum.

Dizüstü kullananlardan tavsiyeler aranıyor ...

1300-1800 tl fiyat aralığında indirimli veya kampanyalı dizüstü tavsiyeleriniz?

hayalcisuat' Alıntı:
asus n55sf ama biraz fiyat farkı var...
:+1: n53 sn129 i7 kullanıyorum ısınma sıfır . belki piyasada 53 hala bulabilirsiniz fiyatı 55 e göre daha ucuz olur.

Monster lara bakabilirsin. Sanırım en iyi F/P oranını monsterlar veriyor. Sitesinden istediğin özelliklere ve fiyata göre bir model seçebilirsin.

hocam bende vaio önereceğim. 1 yıldır kullanıyorum ne ses, ne ısınma var.
daha önce dell, toshiba, f.simens, crea, acer olmak üzere bir sürü marka kullandım hiç biri bu kadar tatmin etmedi.
fiyatları bahsettiğiniz kadar yüksek değil. ben geçen sene i5 alacağıma i3 aldım ama şimdi yeniden alacak olsam i7 yerine i5 alırdım yine vaio alırdım.
kasası ve ekranı çok sağlam. kesinlikle tavsiye ederim.
eğer uygun vaio almak isterseniz ve istanbulda iseniz, aksarayda sony outlet mağazasını önerebilirim. sadece çok küçük çiziklerinden dolayı 2000 liralık makineyi 1500 tl ye alabilirsiniz.

Geri