Kasadan çıkan Mouse (Fare)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Kasayı söktüm birde ne göreyim!
:)

Ekli dosyalar

• 20131126_094510.jpg
    20131126_094510.jpg
    1,000.1 KB · Görüntüleme: 1,512
  • 20131126_094516.jpg
    20131126_094516.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 1,511
  • 20131126_094527.jpg
    20131126_094527.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 1,511
nasıl girmiş oraya ve nasıl çıkamamış? kasa çalışıyor muydu ki? Statikten kalp krizi geçirmiştir...

ahmetismet' Alıntı:
keplir' Alıntı:
Optik mi tekerli mi bu fare?

bir espiride ben yapayım dayanamadım.

"hocam senin fare bozulmuş yenisini al." :p
Daha cok su kaldirir :) hocam buradan bakinca wireless gibi duruyor, yazik olmus teknoloji ugruna bir kayıp daha :). Yuksek ihtimalle bios arizasina müdahale etmek için girmiştir. ..

ahmetismet' Alıntı:
nasıl girmiş oraya ve nasıl çıkamamış? kasa çalışıyor muydu ki? Statikten kalp krizi geçirmiştir...
Kasa çalışmıyordu çok eski kasalardan HDDleri 3 GB ona göre sen hesapla. CD sürücüsü belki çalışır diye kasayı açtım CD sürücüsünü alacaktım. Kasa üsten geçirmeli en alttaki vidalar sökük ve hafif aralıklıydı muhtemelen buradan girmiştir. Kasayı söktüm fareyi attım kasayı açtığımda koku yaptığını fark ettim CD sürücüsü denedim oda çalışmadı bana kar kalan fareyi atmak oldu. :)

keplir' Alıntı:
Daha cok su kaldirir :) hocam buradan bakinca wireless gibi duruyor, yazik olmus teknoloji ugruna bir kayıp daha :). Yuksek ihtimalle bios arizasina müdahale etmek için girmiştir. ..
Kasanın içi kablo dolu bu kablolar hava sirkülasyonunu engelliyordu biraz kablo kemirmek için girmişti. :mrgreen:

iyi de asıl yazılması gerekeni kimse yazmamış.

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, fareeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :p

keplir' Alıntı:
ahmetismet' Alıntı:
keplir' Alıntı:
Optik mi tekerli mi bu fare?

bir espiride ben yapayım dayanamadım.

"hocam senin fare bozulmuş yenisini al." :p
+1 :D

ayy hocam valla bundan sonra her kasa açtığımda bu korkuyu yaşayacam. bizim okulda da fare var zaten.dün kantinde gördük.

bende elektronik fare zannettim, başlığı görünce. güzel bi espri de yapacaktım gerçek fareyi görünce dondum...

:puhaha:

espriler süper yaa

hasari hocam aklıma şu karikatür geldi sizinki de tıpkı böyle olmuş :D

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    11.2 KB · Görüntüleme: 395
Geri