Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

karmaşık

Konu, 'Mevzuat-Yönetmelik' kısmında badem85 tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

 1. badem85

  badem85 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  19 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  513
  Beğeni:
  12
  arkadaşlar bu sene okulumuzda yer yetersizliğinden dolayı bt sınıfımı elimden aldılar. derslerimi sınıflarda işliyorum. biliyorsunuz sınıfta uygulama yapılmaz. yaniş yıllık planımı neye göre oluşturayım. plana göre oluştursam deftere yazdıklarım gerçeği yansıtmayacak. bu durumda olan arkadaşlar sizler neler yapıyorsunuz?
   
 2. bridget

  bridget Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  8 Eylül 2007
  Mesajlar:
  536
  Beğeni:
  1
  Badecim nasıl kapattılar bt sınıfını yaa..bi sürü yönetmelik vs.. buna rağmen, aklım almıyor walla :( Yıllık planını sınıfta ders işleyecek şekilde düzenlemen gerekir diye düşünüyorum..hatta bu durumu sene başı zümre tutanağında da belirtmelisin..
   
 3. beyazgolge

  beyazgolge Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  24 Eylül 2007
  Mesajlar:
  1.218
  Beğeni:
  6
  hocam defteri yazarken Allah affetsin diyerek yazacaksın :) şaka bir yana işiniz gayet zor yıllık planda uygulandı yazıyorsa siz anlatıldı dersiniz o kadar. ki ben uzun zamandır yıllık planı sadece defteri doldurmak iiçin kullanıyorum derslerde öğrencilerin durumuna göre ilerliyorum
   
 4. glimmer

  glimmer Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  28 Eylül 2009
  Mesajlar:
  1.088
  Beğeni:
  3
  sen sınıfa göre düzenle yoksa yarın müdettişlerle ugrasırsın hocam. yaz zümrende de sıkıntıları ve dertleri. yarın bi gün sana laf gemesin gecmiş olsun...
   
 5. badem85

  badem85 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  19 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  513
  Beğeni:
  12
  kafam karmakarışık. bir türlü yılık planımı düzenleyemedim. neyse mervecim sınıfımı sözde kapatmadılar. bt sınıfına yığdılar kütüphane kitaplarını ve dolaplarını, bilgisayar sayısınıda indirdiler 10 a 40 kişiyi nasıl sığdırayım bu şekilde ki sınıfa. onlar kılıflarını buldular. ama bu geçici bir süreç. seneye yeni binamız ve tertemiz yeni bir bt sınıfım olacak inş:) yeni sistemin bana getirisi.
   
 6. esenordelarthe

  esenordelarthe Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  14 Eylül 2007
  Mesajlar:
  1.178
  Beğeni:
  4
  kendi dizüstü bilgisayarımı getirdim gösterdim yaptırdım çocuklara dersiniz, bir de zümreye durumu eklersiniz. yıllık planı da deftere aynen işlersiniz. ama yıllık planı bir yana bırakıp sınıfta yapabileceklerinizi değerlendirin öğretmenim.

  burada yarışmaalar ve güvenlik konuları var hele hele sınıfta yansıtıcı varsa çok şey yapılabilir. http://www.bnk.k12.tr/ders/bt.html
   
 7. badem85

  badem85 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  19 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  513
  Beğeni:
  12
  anlıyorum esenordelarthe hocam. ben yapacaklarımı aklımda planladım zaten. benim sorunum sınıfta ne yapabilrim değil ki. benim sorunum yıllık planı bu yaptıklarıma nasıl uydururum ya da uydurmalı mıyım?

  bu arada önerileriniz için hepinize teşekkür ederim.
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal