KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
davetiye.jpg

Arkadaşlar herkesi bekliyoruz.

ktü böreb liler selam bu arada bu yıl mezun olacak arkadaşlara çalışma hayatlarında başarılar dilerim. Ayrıca mezuniyet gecenizde de bol eğlenceler. Öğretmenlere de selam ederim. 2003 ten beri bir özlem oldu trabzon bende bir daha gelmenin zor olduğunu biliyoruz ama belki geliriz... özledik oraları....

merhaba arkadaşlar

merhaba arkekadaşlar trbzona severek gittim.hiç pişman değilim. ve de çok özledim. 2005 mezunlarındayım. bütün arkadaşlara selamlar... :+1:

2004 sosyal bilgiler...
hayrat imkb yibo'dayım
uzaktaki arkadaşlar sizi anlayabiliyorum ki ben askerde 1 yıl zor ayrı kaldım trabzondan...
bordomaviefsane

2009 mezunuyum. Bizim D blok ellerin oldu arkadaşlar :) Artık F blokta, Uzaktan Eğitim Merkezi'miz var. KTÜ web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Tüm KTÜ BÖTE camiasına selamlar...

Arkadaşlar ben de 2004 olması gereken fakat 2005 mezunlarındanım. Bitirir bitirmez atandım memlekete.E bazı kötü anılarımızda oldu Trabzonda. Ama çok güzel anılarım da oldu. Üniversite yılları boyunca pek eğlenmeyi bilemedim açıkçası. Gülseren'in annesinin yemeklerini özledim, Kadriye ablamı özledim. Ve birkaç kıymetli arkadaşı daha. Unutamayacağım, manevi desteklerini arkamda hissettiğim 2005 sınıfındaki arkadaşlarım.... 2004 ten arkadaşlarım... hepinize selam ediyorum. :D

Trabzon unutulur mu?
Arkadaşlar ben 1999 sıno mezunuyum..
Trabzon'da öğrencilik yapmadık..
Kardeşliği,
Dostluğu,
Arkadaşlığı...
Sevgiyi,
Saygıyı,
Muhabbeti...
Ekmeği,
Suyu,
Derdi,
acıyı,
hüznü,...........
Yaşayan ve yaşatanlara selam olsun...
İYİ Kİ VARDINIZ....
AYHAN BAŞ

2005 Mezun :)
Ama 2005 ten beri gidemedim.
Giresundan Bir Adımlık Yol :( :shock:
Eğitimin Yokuşu Her aklıma geldiğinde :shock: :(

selam arkadaşlar bende 2008 mezuyum ama sanırım bizim devre yok aranızda yine hepimiz trabzonun en az 4 sene havasını soluduk bende özledim kuzeyi ancak güneyden ayrılıp oralara gitmek daha zor...
adana

Sevgili mezunlar,

Daha önceden de sizlere mezuniyet gecemizle ilgili bilgilendirme maili göndermiştim.
Bu yıl mezuniyetimizde mezunlarımızın da yer almasını bekliyoruz. Bu hem eski günlerin hatırlanması, hem de çnceki dönemler ile yeni dönemlerdeki öğrencilerimizin tanışıp kaynaşmasını sağlayacaktır.
Ayrıca katılımın çok olması, bizleri de ümitlendirerek bu organizasyonu daha geniş katılımlı olarak gelecek yıllara da geleneksel olarak taşımamızı sağlayacaktır.

Bu doğrultuda sizlerden ricam bu geceye katılarak bizleri memnun etmenizdir.

28 Mayıs 2010 tarihinde saat:17:00'da F Boktaki Bölümümüzde toplanılarak, önce bölümümüzün son halini sizlere göstereceğiz.
Ardından saat 19:00'sa Saray Köfte Balık (Darıca/Akçaabat) Restaurantta toplanarak mezuniyet gecemize başlayacağız.

Katılım için

30 TL lik bir ücret gereklidir.
Eşli katılacak arkadaşlar 2 kişi için 50TL yatırmaları gereklidir.

Ücretleri
25 MAYIS 2010 TARİHİNE KADAR

Ünal ÇAKIROĞLU
7500 2095660 NOLU iŞBANKASI TRABZON ŞUBESİ HESABINA
İSMİNİZİ BELİRTEREK YATIRABİLİRSİNİZ.

Ayrıca ;

www.bilmat.ktu.edu.tr/mezuniyet.asp

adresindeki katılım formunu doldurarak kayıt yaptırmanız gereklidir..

Hepinizin göstereceği hassasiyeti biliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Ünal CAKIROGLU
KTÜ BÖTE BÖLÜM BŞK.YRD.

iletişim için:
unalts@hotmail.com

Ekli dosyalar

• davet.jpg
    davet.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 1,780
Geri