KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
merhabalar,,, nuray ben :D
2007 mezunuyum... istanbul k.çekmecede göreve başladım...
herkese selamlar

KTÜ 2004 MEZUNU VE TRABZON AŞIĞIYIM. ŞENOL PUSTU... TRABZON'U TERKETMEDİM HALA BURALARDAYIM...
SAYGILAR SEVGİLER...

2005 KTU BÖTEB mezunuyum
Üniversiteyi Trabzon'da okuyup da Trabzon aşığı olmamak mümkün mü? Benim de hayalim Trabzon'da görev yapabilmek, adım adım yaklaşıyorum, kısmet....

TRABZON SENİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM....

Çok mu güzel bi şehir Trabzon HAyır Ama içinde yaşananlar Güzel kıldı O şehri bende.4 yılımı harcadığım yıllarda beni mutlu eden tek şey...........Ama Artık o yok.Hemde sonsuza dek...Kalın sağlıcakla ve hoşça kardeşlerim

KİMYA HATUN
Mevlânâ’nın Üvey Kızı Kimya Hatun’un Gerçek Hikâyesi...
“Mevlânâ Celalettin Rumi’nin Hareminden... Kimya Hatun” Saide Kuds’un ilk romanıdır. Yazar, yayınlandığı tarihte İran’da büyük ilgi gören ve uzun süre en çok satanlar listesinde bulunan bu ilk romanıyla, İran’ın en prestijli ödüllendirenden olan 2006 Parvin Etesami Edebiyat Ödülü’nü almıştır. KİMYA HATUN kitabı cıktı mutlaka okuyun

111.jpg

KTÜ 2005
AYŞEGÜL
TRABZON UNUTULURMU ARKADAŞLAR,HELE EĞİTİM YOKUŞU
GİRESUN MERKEZ MEHMET AKİF ERSOY İÖO DA GÖREV YAPMAKTAYIM HERKESE SELAMLAR

sontaç hagi bende 2004 ktü böteb mezunuyum gebzedeyiim ayhan apo firdevs senool selamlarr itiraf ediyorum trabzonu özledim:D

ktü böteb 2003 mezunuyum oraları gerçekten özledik keşkeler demekten yorulduk keşke orada olabilseydik

Geri