Karacasu Kaymakamlığı Web Sitesi

Kodla Büyü
hocam çok güzel olmuş ama açar açmaz benim de dikkatimi çeken banner oldu. resimler orantısız olmuş. bu nedir yaw: :mrgreen:

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    10.5 KB · Görüntüleme: 1,270
Hocam güzel olmuş elinize sağlık.Askerliğimi Karacasu'da yapmış biri olarak bannerda daha çok Afrodisyas resmi kullanabilirsiniz...Şık gösterir...

Sayın Kösem, görsellik yönünden sıkıntısı var sitenizin. Köşeli değilde yumuşak hatlı kutucuklar olmalı ve banner bu siteye ait olmadığını basbas bağırıyor. Ama kodlamanız her zaman ki gibi... Başarılar.

Sağol ertuğ hocam. Nasılsın nasıl gidiyor hayat . görüşemiyorum uzun zamandır. karabüktemisin hala

Nazilli den bir BT ci olarak arkadaşların grafik konusundaki fikirlerine katılıyorum. İyi çalışmalar...

Şükür güzel gidiyor, bir tek memleket özlemi var.O da yakın da bitecek inş. Sen neler yapıyosun, Haberleşemedik. Allah tan burası var bazen arkadaslarla rastlaşıyoruz...

tasarim güzel olmus göz yormuyor ama banner sabit bir resim yada gösterişli bir banner olabilir. başarılar elinize saglik

güzel olmuş hocam.ancak banner biraz dikkat çekiyo.bir de en altta gereksiz bi boşluk var.kaydırma çubuğunu boşuna uzatmış.logoların olduğu yerde bitse sayfa daha iyi olurmuş.

ben bir site yapmaya başladığım zaman ilk yaptığım iletişim kısmıdır.iletişimihemen yapar siteyi yayına sokarım sonra diğer yerlerini yavaş yavaş yaparım.benimde size tavsiyem iletişim meüsünü hemen tamamlamanız yönündedir

banner i yaparken resimleri önceden bannere uygun hale getirmeniz gerekiyor. mesela 640*480 fotoğrafı 200*900e koyarsanız öyle yayılır. bunun yerine KIRPARAK o boyutlara getirip kullanırsanız daha güzel olur.

biraz basit bence... bi de banner cok geç yükleniyor resimlerin boyutunu küçültün derim..

hocam köyleri eksik yazmışsınız. Işıklar köyünü unutmuşsunuz. küçük bir hatırlatma :)

Geri