Kapatılan bt sınıfları durumu

Kodla Büyü

Themis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Şimdi arkadaşlar bazı müzüdrler tarafından dağıtılan ,Bt sınıfları var bakalım ne olacak... Kara kara düşünsünler bakalım müdür beyler... :p

Themis' Alıntı:
Şimdi arkadaşlar bazı müzüdrler tarafından dağıtılan ,Bt sınıfları var bakalım ne olacak... Kara kara düşünsünler bakalım müdür beyler... :p

Boşverin kendileri düşünsün :p

yani bi sıkıntıda bu bndan sonra bt sınıfı kurulmaz. bt sınıfı olmayan okullarda öğretmenler ne yapacak,

ilkokul olan okullardaki bilgisayarları keşeke ortaokullara dağıtsalar, yoksa orası atıl bir durumda olacak

ne kapatılan bt sınıfı nede yeni bir bt sınıfı açılacak dağıtılacak tabletler ile ders işleyin diyecekler.

ozahit' Alıntı:
ilkokul olan okullardaki bilgisayarları keşeke ortaokullara dağıtsalar, yoksa orası atıl bir durumda olacak
Bunun için çalışma başlatmalıyız bence. Çünkü BT öğretmeni olmayan okulda bu teknoloji gerçekten çöpe gidiyor, bu konuda birşeyler yapmalıyız.

Themis' Alıntı:
Müdürlerin umrunda olmaz hocam, yine olan sana bana olur.

zaten şuandaki labların çoğu çöp, word excel den başka ne işleyebilirsin bu lablarla dün bir arkadaş video işlemeden biri photoshoptan bahsetmişti yahu bunları anlatacak labınız varsa sizden iyisi yok.

computing' Alıntı:
zaten şuandaki labların çoğu çöp, word excel den başka ne işleyebilirsin bu lablarla dün bir arkadaş video işlemeden biri photoshoptan bahsetmişti yahu bunları anlatacak labınız varsa sizden iyisi yok.

aynen...Benim pcler marioyu zor oynatıyo 32 MB ram var :D 4 MB ekran kartı :D

gezegen10' Alıntı:
computing' Alıntı:

aynen...Benim pcler marioyu zor oynatıyo 32 MB ram var :D 4 MB ekran kartı :D

hocam walla üzüldüm halinize, bizim labda en azından 512 Ram var, şanslıyım galiba

Bizim okulda da labaratuar var ama kapatılması söz konusu bun aengel olabilir miyim acaba

sınıf yapacaklarmış 80 öğrencilik
Başbakana filan mail atsamm işe yarar mı?
İkinci dönem sınıfta köklü değişiklikler yapacaktık :( artık yapsam mı yapmasam mı bilemedim boşa gider diye korkuyorum sizce napayım Okula yeni geldiğim için 1. dönem eksikleri tespit ettim 2. dönem de tamamlayacaktım :( ((( :cry:

Geri