Kansere, her derde deva gümüş suyu

Kodla Büyü

ersan3333

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar gümüş suyuyla ilgili bir araştırma yaptım 1940'lardan sonra ilaç firmalarınını devreye girmesiyle bu mucizevi antibiyotik mi dersiniz ne derseniz deyin hayatımızdan çıkarılmış geçmiş çağlarda hatta romada bile tek tedavi aracı olduğunu çğrendim.
Yorumlarda okuduğumda yapan kullananlar hiç hasta olmadığını yaraya sürüldüğünde aylarca geçmeyeen yaralar 2 günde iyileştiği falan yazılmış.
Bunu yapan kullanan var mı acaba youtube da videoları var biraz ama detaylı olarak nasıl yapıldığını bilen var mıdır?

Kısa bir alıntı :Gümüş, yüzde 95’den daha fazla oranda kızılötesi yansıtırlığa sahiptir. Gümüşle temas eden radyoaktif enerjinin yüzde 95 i kaynağa geri dönecektir. Yani gümüş radyasyona karşı etkilidir.

450 tür bakterinin DNA’sını bozarak yok edebiliyor. Sedef, şeker, mayasıl, kaşıntı, ayak kokusu gibi birçok rahatsızlığa da iyi geliyor. Yeni hücrelerin çoğalmasını destekleyerek yaraların iyileşmesini hızlandırıyor. Ayrıca Kolloidal Gümüşün HIV virüsünü bir kaç dakika içinde yok ettiği ile ilgili araştırma Dr Xiaojian Yao tarafından “Nanoteknoloji 2012 International Journal”da yayımlanmıştır (Buna rağmen hiçbir şey yapılmadı).

eskiden şehzadelerin hastalanmaması için gümüş kap kaçak çatal-bıçak ile yemek yediğini duymuştum. sonrada (bence) dünyanın başına gelmiş en kötü şeylerden biri olarak gördüğüm David Rockefeller ın, abd de gümüşle ilgili araştırmalar yapan ve bunları hastaları iyileştirmek için ilaç sektörüne taşıyan tıp doktorlarının lisanslarını çalışmaya devam ederlerse iptal edileceğini buyuran bir yazı okumuştum.
Dediğiniz gibi virüs ve bakteri konusunda çoğu hastalıkta öldürücü etki yapıyormuş. ama sağlık sektörü kimlerin elinde ve neden iyileştirsinler insanları :((
bir de sadece cevizde gümüş iyonu olduğunu okumuştum ama sadece okudum :))

siva derm almayın şikayet var.
hazır almak mantıklı görünmüyor.
kendi kendine hazırlamak en mantıklısı.

Arkadaslar, gumus suyu ve gumus oyle degerlidirki saglik acisindan Rocfeller iste bu yuzden gida konusunda tum dunyayi yoneterek gida ve sagliga hakim olmak adina tip literaturunden gumussuyunu ve gumusu kaldirtmistir.
Google a Rocfeller ve gumussuyu yazin bakin neden hayatimizdan cikartildigini goreceksiniz.

Kullanan varsa görüş ve önerilerini yazabilir mi?
Malum evde tam ölçüde yapmak zor olabilir. Güvenilir gümüş suyu alınacak bir yer var mi?

Kanaryalara verıyorum ama kendım kullanmadım saglıklı ınsanlarında saglıklarını bozabılecek etkınlıklerde bulunmasını tavsıye ederım

Ben evde hazırlamıştım. normalde 99,999 saflıkta iki gümüş çubuk olması lazım ancak ben bulamadım kuyumcudan istanbul borsasının gümüş külçeleri var. gümüşçü onların ucuna suya daldırmak için metal bişey kaynattı eczaneden aldığım saf suyun içine bu iki gümüşü batırdım iki gümüşün uçlarına 12 volt verdim ve yaklaşık 3 saat sonra gümüş suyu hazır oldu. Gümüş suyunun olup olmadığının sağlaması şu şekilde yapılıyor: bimilyonculardan aldığınız lazeri cam kaptaki gümüş suyunun üstüne tuttuğunuzda ışığın kırılmadan karşıya geçmesi gerekiyor

ares0106' Alıntı:
Ben evde hazırlamıştım. normalde 99,999 saflıkta iki gümüş çubuk olması lazım ancak ben bulamadım kuyumcudan istanbul borsasının gümüş külçeleri var. gümüşçü onların ucuna suya daldırmak için metal bişey kaynattı eczaneden aldığım saf suyun içine bu iki gümüşü batırdım iki gümüşün uçlarına 12 volt verdim ve yaklaşık 3 saat sonra gümüş suyu hazır oldu. Gümüş suyunun olup olmadığının sağlaması şu şekilde yapılıyor: bimilyonculardan aldığınız lazeri cam kaptaki gümüş suyunun üstüne tuttuğunuzda ışığın kırılmadan karşıya geçmesi gerekiyor
sitede ne arkadaşlar var helal valllaha :+1:

Re: Ynt: Kansere, her derde deva gümüş suyu

İçen şifa bulan sağlıklı yaşayan varmı? Elektroliz gümüş saflığı vs. Güzel videolar ve hatta satıcılar var.
Peki ya içen? :mrgreen:
Ya Gümüş tanecikleri böbrekleri tıkar bozarsa.Karaciğer yüklenirse veya Beyne ağır metal hasarı verirse.
Youtube'a baktım.Deneyen çok.İçen yok. Dağılın beyler.
Ortaokuldaki elektroliz bilgisi ile yapılmış kolloidal gümüş ekstresini en az 3 yıl düzenli içmiş adamı bulun öyle gelin.
Satanlara da güvenmeyin.
.

Birde anlamadığım husus;
Saf su kullanmışlar. Halbuki Benim bildiğim Saf su elektriği geçirmez. Geçirmesi için içerisine katalizör bir madde(tuz yada asit özellikli olur) katılması lazım.

Bildiğiniz gibi katalizör
reaksiyonu yavaşlatan/hızlandıran ama etkilemeyen maddelere denir. Ama Neticede katalizörün içine katıldığı bu Saf suyu içmek zorundasınız.
Çılgın Türkler.

bizde fantazi olsun diye yapmıyoruz 10 senedir sedef hastalığı var kapıdan girer girmez neyin var diyen ve dini imanı para olmuş doktorların bilimsel öküzlüğünden bıkan insanların başvurduğu yöntemlerden birisi gümüş suyu kemal milar diye bi adam var anlatıyor facebook ta

3-5 yıl içen veya evde imal edipte içen varmı? Bilimsel ve sağlık açısından sorumluluğu kim taahhüt edip alacak.
.

Şakasınız siz ya.
Millet hormonlu gıda dan bıkmış.Siz gümüşlü su diyorsunuz.

https://m.youtube.com/watch?v=8sgf6YDByCY
TRT de organik hoşaf projesi 1. olmuş.

ares0106' Alıntı:
bizde fantazi olsun diye yapmıyoruz 10 senedir sedef hastalığı var kapıdan girer girmez neyin var diyen ve dini imanı para olmuş doktorların bilimsel öküzlüğünden bıkan insanların başvurduğu yöntemlerden birisi gümüş suyu kemal milar diye bi adam var anlatıyor facebook ta
Hocam sana hitaben yazmadım.Alınma.
Merak ettim
■Sanırım saf su kullandınız.Saf su 12v u geçiriyormu?
■iki elektrot ta gümüş kullanmışsınız.Elektrolizde elektrotlar farklı olur diye hatırlıyorum.
Yani kimyasal açıdan başarılı oldumu bu deneyiniz?

valla geçirip geçirmediğini bilmiyorum ancak gümüşlerin ucuna elektrik verince adaptör ısınıyor ve su zamanla bulanıklaşıyor normalde saf suya ışığı tuttuğun zaman ışık kırılıyor ancak bu sıvı ışığı kırmadan geçiriyor. haklısınız ben cesaret edemedim açıkçası çok fazla içmeyi daha çok yüzeysel kullandım deriye. Bu alternatif yöntem arayışlarının en büyük nedeni vatandaşa hayvan muamelesi yapan en iyi araba en iyi ev yarışındaki ilaç firmalarının rüşvete bağladığı doktorlardır

Geri