Kadro Hem deyken başka okula btr görevlendirme olur mu?

Kodla Büyü

hlyzkn

Aktif Üye
Arkadaşlar kadrom hem de akşam kursları biraz zor oluyor yani bazı branşların rahat rahat aldıkları ek dersi bizler biraz daha sıkıntılı alıyoruz. Sorum şu kadromuz hem deyken başka okula btr görevlendirilen var mı?

kadrom hem de. kurslarda aynı sıkıntıları ben de yaşadım, merkez ilçe değil sadece çalışanlar istiyor o yüzden hep akşam kursu açılıyor. 2 sene idare ettik bir şekilde, bu sene 2 gün liseye 1 gün ortaokula görevlendirildim 1. dönemi maaş karşılığı olarak geçirdim. bu dönem btr'ye başvurdum, kalan 2 günümde lisede btr olarak görev yapıyorum.

bende hem deyim haftada 25 saat kursum var gecen donemden otomatik yenilenen btr var iyi oluyor kurs olmadığı vakitler ful ekders alırım inş idare biraz acemi kurs insanı yormuyor okul gibi değil kursdan sonra iki gün liseye gidiyorum yapacak şimdilik pek bşe yok zaten tabletleri bekliyoruz

benim kadrom hemde hocam ve btr olarak başka okula görevlendirildim. ancak hemde maaş karşılığını doldurmak kaydıyla görevlendirilme yapıldı. btr tereddüt edilen hususlar yazısında açıklıyo durumu
iyi çalışmalar...

samsunda var. hem'de görevli olan arkadaş btr olarak başka bir okulda görevli..

Ben de aynı durumdayım. Halk eğitim merkezinde görev yapıyorum ve başka bir lisede öğlen sonları btr görevini yürütüyorum. Maaş karşılığı 20 saat halk eğitimde giriyorum tabi.

anladığım kadarıyla btr olanlar hem de yarım gun görev yapıyor ama aksam kursu açmıyor doğru mu anladım bir de arkadaşlar hangi ilde görev yaptığınızı yazarsanız sevinirim birde bunun için yazıyı nereden bulurum.

Geri