Kabul yapılmayan okulda btr olamıyor muyuz?

Kodla Büyü

ALP_ACELYA

Aktif Üye
çalıştığım ortaokulda sistem bitmek üzere. kesin kabul yapılmadan btr olarak başvuramıyor muşuz? Öyle mi arkadaşlar...

Faz 1 olan okullar yerleştirildikten sonra Faz2 kurulumu altyapısı bitmiş olan okullar da biter ve hala göreve istekli olan kişiler kalırsa okullarına görev veriyorlar. Ancak iller arasında uygulama farklılıkları da var.

Ben kocaeli deyim. Burda faz 1 bitmeden faz 2 ye gorev verildi. Ama kabul yapilmadan verilir mi onu bilmiyorum :roll:

Vermeyen ilçeler de çıkabilir ve buna çok da itiraz edilebileceğini düşünmüyorum.

İllerde farklılıklar gösterebilir ancak genelde öncelik Faz1 sonra Faz2 bakanlık böyle istiyor.Yani tahta kabulüne bakmıyorlar.

Okulumda yalnizca gecici kabuller yapildi. Gecici kabulu benim btr oldugum donemde gerceklestirdim. 2 donemdir btryim.

Arkadaşlar okulunuzda bilgisayar lab. varsa her türlü BTR olursunuz. Geçici kabul vs olmasına da gerek yok okulunuzda Tahta takıldıysa BTR olmamanız için yasal bir sebep yok. Başvurunuzu yapmak için bir dilekçe yazın ve okulunuza verin yeterlidir.

Peki Tahta sayısı önemli mi. Bir ara 8 muhabbeti vardı. 8 derslik mi ne. 8 derslkkten maksat ne. 8 sube mı. Yoksa 8 akıllı tahta mi?

8 şubeden azsa BTR vermiyor. En son bu şekilde görevlendirildik. Üstünden 3 ay geçti. Ülkemiz için 3 ay uzun bir zaman dilimi. Kurallar değişmiş olabilir :sleep:

erkna' Alıntı:
8 şubeden azsa BTR vermiyor. En son bu şekilde görevlendirildik. Üstünden 3 ay geçti. Ülkemiz için 3 ay uzun bir zaman dilimi. Kurallar değişmiş olabilir :sleep:

tek şubesi olan okulda btr arkadaşım var hocam benim. toplamda 4 şube var

diaboluss' Alıntı:
tek şubesi olan okulda btr arkadaşım var hocam benim. toplamda 4 şube var
Dün ikinci dönem görevlendirmeleri için gelen yazıda konuyla ilgili açıklama var.
Kod:
Şube  sayısı 8’den  az olan  okullar öncelikli  olarak  değerlendirilmeyecek bu  okulların sorumluluğu aynı ilçe içerisinde görevlendirilen öğretmenlere eşit şekilde dağıtılacaktır.
Buna rağmen görevlendiren vardır onu bilemem. Malum bizim görevlendirmemiz her ile her idareye göre farklı algılanabiliyor...

Liseler boş kalınca ortaokula verilmiyordu hala devam ediyor mu acaba? Artık kendi okulumda görev yapmak istiyorum :(

Bakanlığın yazıda faz1 öncelikli diyor. Hatta tableti olan okuldan olmayana doğru bir sıralama söz konusu ama iller farklı uygulayabiliyor.

Geri