Kablosuz Klavye ve Fare Seti Önerisi olanlar varmı?

Kodla Büyü
Bim e ara ara gelen marka Logitech miydi?
kalitesi yeterli gördüğüm kadarı ile.

Re: Ynt: Kablosuz Klavye ve Fare Seti Önerisi olanlar varmı?

1-Pil sayısı az olmalı
2-Pili hesaplı yakmalı
3-Mesafe en az 8m olmalı
KRİTERİNİZ BU OLSUN

A4 Tech Aşırı pil tüketir , dolayısı ile uzak durmanızı öneririrm , diğer husus , pil sayısı az değil tersine çok olmalı mümkünse iki pilli modelleri alın , sebebi tek pillilerin 10 15 günde bir pil değiştirme ihtiyacı duyması (A4 tech o şekilde) , pili hesaplı kullananlar genelde markalı modeller olduğundan onlardan tercih edin

Re: Ynt: Kablosuz Klavye ve Fare Seti Önerisi olanlar varmı?

dereli8' Alıntı:
A4 Tech Aşırı pil tüketir , dolayısı ile uzak durmanızı öneririrm , diğer husus , pil sayısı az değil tersine çok olmalı mümkünse iki pilli modelleri alın , sebebi tek pillilerin 10 15 günde bir pil değiştirme ihtiyacı duyması (A4 tech o şekilde) , pili hesaplı kullananlar genelde markalı modeller olduğundan onlardan tercih edin
A4 ün ben yıllardır kablosuz mause kullanırım. Tek kalem pil 2 yıla yakın gider ve mesafe (koridorda ölçtüm) 20 m den yukarıdadır.
6 yıl oldu elimde 2 adet var. Sadece birinin tekerlek switch bozuk halen kullanırım.
Demekki klavyede dahil olunca kaliteyi bozmuşlar.

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1464357851597.jpg
    uploadfromtaptalk1464357851597.jpg
    96.2 KB · Görüntüleme: 545
şu an A4 tech kablosuz maus ve klavye setini kullanıyorum Aşağıdaki linkteki
http://www.bimeks.com.tr/urun/120332/a4 ... spx#photos

Duracell den tut şarjlı piline kadar denemediğim pil çeşidi kalmadı en kralı 15. gün bitiyor , hatta bendeki bozuktur diye değişim bile yaptım , değişen birşey yok Tavsiyem bu markanın yeni modellerinden uzak durmanızdır

Nergis010' Alıntı:

bu logitech'i 3-4 yıldır kullanıyorum. yılda 1 pil değişimi yetiyor. bimden 30 tl ye 3 set almıştım. 2.4 ghz ile çalışıyor. Vericisi küçük bir flash bellek büyüklüğünde. Veri iletiminde kopma olmuyor hiç. yanlız tuşları birbirine yakın. alışınca sorun olmuyor.

Geri