kablosuz ethernet kartı

Kodla Büyü

donmezas

Aktif Üye
Merhaba arkadaslar.kablosuz ethernet kartı tavsiyelerinizi bekliyorum.ASUS WL 138G WIRELESS PCI CARD sizce nasıl?

Engenius'u tavsiye ederim. Veri transferi diğer kullandıklarımdan 2 katı daha hızlı ve de 400mw çıkış gücü var. Ayrıca w.routerların çıkış gücü 70mw. O nedenle w.router çıkışında da 500mw lık sinyal yükseltici (Hawking HSB2) kullanıyorum. Sonuçta mesafe ve performans çok iyi oluyor.

ARKADASLAR BİLG. SINIFINDA 512 ADSL MEB BAGLANTI VAR. 30 MAKİNEYE COK AZ GELİYOR. Yakında halk kutuphanesinde 2048 kablosuz (sifresiz) var. bi kablosuz ethernet alıp kütüphaneden aldığım neti cocuklara versem teknik olarak mümkün mü ? yasal bi sıkıntı olur mu ?

interneti paylaşmak bildiğin üzere suç hocam.ama kablosuz eterneti bütün bilgisayarlaramı alcaksın?nasıl dağıtmayı düşünüyorsun?iki eterneti kendi bilgisayarına takıpmı dağıtacaksın yoksa başka bir yokmu var?Kablosuz kullanmadığım için sanırım teknolojide geri kalmışım.

hocam interneti paylaşmak suç ama , halk kutuphanesi halka sifresiz bilinçli açmıs galiba ama emin değilim.
sadece 1 makinaya kablosuz ethernet alıp bunu paylaştıracağım. ağ ayarlarından ağ geçidi olarak o makina ip no yazdıgın zaman oluyor galiba deneyecegim. bugun 35 ytl ye asus marka usb bir ethernet için internetten sipariş verdim.

Geri