kablolu dikey süpürge

Kodla Büyü

seldabal

Seçkin Üye
Seçkin Üye
dikey elektrikli süpürgelerden almak istiyorum. malum anneler günü geliyo hem anneme hem de kendime:) hediye edicem. kriterlerim :)
kablolu
dikey
güçlü
halı için turbo fırçası olan
toz torbasız
kullanan var mı arçeliği beğendim ama turbo fırçası olup olmadığını bilmiyorum
araştırıyorum. yetkili servis sorunu yaşamayacağım bi firma olsun istiyorum.

hocam ben iki tane eskittim. şahsen şimdiki tercihim normal süpürgeyi kullanmak. mutfakta kırıntı vs olursa ya gırgır yapıyorum yada süpürgeyi takpı çektiriyorum. böylesi daha iyi bence. İlla alacaksan fakirinkilere bi bak derim.

Hocam haftada 2 kere normali açıyorum zaten benim amacım hani günlük temizlik için ortalıktaki toz kıl vs için fakire bi bakayım kullandınız mı hocam

Benim arçelik toz torbalı ama memnunum süpürmene de güzel diyorlardı bir bak istersen hocam arçelikte

yeymir23' Alıntı:
Benim arçelik toz torbalı ama memnunum süpürmene de güzel diyorlardı bir bak istersen hocam arçelikte
ablamda var süpürmen gırgırdan farksız diyordu..ben hiç kullanmadım

rowentayı tavsiye etmiyorlardı. çok ağırmış. hepsiburada satılanların yorumunu okuyabilirsin. ben fantom ve arnica kullandım. emiş güçleri çok kuvvetli olmuyor el süpürgelerinin gırgırlamak gibi geliyor bana.

bir de onların haznesini küçük oluyor kısa süre dilimlerinde temizlemek gerekiyor. ben de bunu sevmiyorum. süpürgem torbalı torbayı çıkarıp atmak pratik oluyor.

arkadaşlar şarjlı süpürgede 1 numara Black & Decker .
ben 4 senedir kullanıyorum çekimi,gücü,süresi süper ..hepa filtreli hem de
kesin bakın derim
ben çok memnunum

arnica merlin almıştım bende başta çok güzeldi. lakin şimdi sürekli dolan haznesinden ve 1000w motor gücünden memnun değilim. fiyatı uygun ve parçalarıda uygun fiyat olduğu için tercih etmiştim.

seldabal' Alıntı:
dikey elektrikli süpürgelerden almak istiyorum. malum anneler günü geliyo hem anneme hem de kendime:) hediye edicem. kriterlerim :)
kablolu
dikey
güçlü
toz torbasız

Hocam biz çok araştırmıştık.Antalyada bulunan tüm teknolojileri mağazalarını gezmiştik eşimle.Özellikle mediamarktta çoğunu deneme fırsatımız oldu.Şarjlı kesinlikle önermiyorum.Ben kampanyadan Black&Decker aldım.

http://www.blackanddecker.com.tr/homepr ... tno/FV850/

Öteki süpürgeyi kullanmıyoruz desek yeridir.Emiş gücü 60 AW bu AW kısmını iyi araştırın.Şiddetle tavsiye ederim

fakir darky 1600w aldım kayınvalideme memnun..
ben kendime arnica merlin almıştım çekim gücü eh işte yani ne memnunum ne değilim ...

ama kesinlikle kablolu alın derim..

teşekkürler zaten başta kablolu diye özellikle belirttim bu blackanddeckerın halıyı süpürmesi nasıl ayrı fırçalı bi ucu falan varmı benim oturma odamda şagy denen uyuz halıdan varda fırçalı olmazsa süpürülmüyor.

fantasio' Alıntı:
seldabal' Alıntı:
kablolu
dikey
güçlü
toz torbasız

Hocam biz çok araştırmıştık.Antalyada bulunan tüm teknolojileri mağazalarını gezmiştik eşimle.Özellikle mediamarktta çoğunu deneme fırsatımız oldu.Şarjlı kesinlikle önermiyorum.Ben kampanyadan Black&Decker aldım.

http://www.blackanddecker.com.tr/homepr ... tno/FV850/
hocam aynı fiyata arçelik var 1600w emiş gücü 150
servis konusunda da sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum ikisinin arasında kaldım.

Öteki süpürgeyi kullanmıyoruz desek yeridir.Emiş gücü 60 AW bu AW kısmını iyi araştırın.Şiddetle tavsiye ederim

seldabal' Alıntı:
teşekkürler zaten başta kablolu diye özellikle belirttim bu blackanddeckerın halıyı süpürmesi nasıl ayrı fırçalı bi ucu falan varmı benim oturma odamda şagy denen uyuz halıdan varda fırçalı olmazsa süpürülmüyor.
Bizim evde de o halılardan var herşeyi hapsediyor içine sağolsun.Süpürgenin altında isteğe bağlı olarak dönen fırça var.Halı üzerindeyken düğmesine basarak fırçayı aktifleştiriyorsun.Halıdaki ne kadar tüy kıl vars doluyor.Ayrıca toz torbasız hepa filtreli.Biz çok memnunnuz.

fantasio' Alıntı:
seldabal' Alıntı:
Bizim evde de o halılardan var herşeyi hapsediyor içine sağolsun.Süpürgenin altında isteğe bağlı olarak dönen fırça var.Halı üzerindeyken düğmesine basarak fırçayı aktifleştiriyorsun.Halıdaki ne kadar tüy kıl vars doluyor.Ayrıca toz torbasız hepa filtreli.Biz çok memnunnuz.
teşekkür edrim hocam bide arçelik bayisine gidip fırça olayına bakıp ikisinden birini alacağım.

seldabal' Alıntı:
eevt annemde fantom kullandı çok kötü
kardeşimde blue house var fena değil
http://www.arcelik.com.tr/elektrik-supu ... right.html
bunun motor gücü emiş gücü iyi ama 2 katı fiyat değer mi diye düşünüyorum ama galiba yine arçeliğe bakıcam turbo fırça olayıda önemli benim için
gidip sormam gerekecek nette bilgi yok
Benim bundan hocam inanın büyük süpürgeye gerek kalmıyor, çok süper.

hocam 3 tane aparatı vardı sanki ama benm diğeri de arçelik onun mu fırçalı vardı onu hatırlayamıyorum ben sizi yanıltmayayım fırçalarını değiştirip kullanıyorum hep

Geri