Junior Sheriff güvenlik kartı sorunu

Kodla Büyü

adige_emrah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ya arkadaşlar delirecem ya güvenlik kartında C korumalı gözüküyo fakat masaüstünde yaptığım degişiklikler kalıyor. öğrenciler ayarları değiştiriyo bi türlü çözemedim şu sorunu lütfen bana yardım edin. öğrenciler mahvetti bilgisayarları

arkadaşlar junior sheriff e ctrl+home ile giriyoruz şifresi de :12345678 ordan c korumada mı bi bakın ordan kaldırmıştım korumayı ben sizinde işinize yarayabilir

bunu bende çözemedim , yanlız sanırım güvenlik kartını kaldırıp , sistemden çıkarmak sonra tekrar takmak gerekiyor. Her bilgisayarla uğraşamayacağım için yapmadım.Bozulana sistem kurduktan sonra deepfreeze kuruyorum.

güvenlik kartıyla falan uğraşamayın ne güzel pasiflermiş deep freeze en iyisi soft olarak hallediyor

bende güvenlik kartıyla uğraşmayım dedim deepfreeze kurdum geçtim ama deepfreeze şifre kırıcı programla kırdılar
bende de ws lite var aktif değildi aktif ediyim dedim koruma moduna geçmek için tekrar kurulum gerekiyormuş yaptım bir kaçında oldu koruma çalışıyo fakat
diğerlerinde makineler açılmadı
kartı çıkartıyorum sorun yok takinca güvenlik kartı ekranından sonru takılıyo
tekrar kurdum sildim programı olmadı olmuyoooooo
çıldırttı
çözüm önerisi olan varmı? acil.....

arkadaşlar junior sheriff i çözen var mı tam olarak. hiç bir yerde de bilgi bulamadım bununla ilgili.

arkadaşlar 3 okulda derse giriyorum her okuldada bilgisayarlarda güvenik kartı var
dolayısıyla junior sheriff yüklü hepsini sorunsuz kullanıyorum
program yükleme yada ayarlama yapacaksam "ctrl+home" tuş kombinasyonları ile junior sheriff menüsüne girip korumayı kaldırıyorum, işlerimi bitirdikten sonra tekrar aynı menüden karumayı tekrar koyuyorum.
2 yıldır kullanıyorum hiç bi sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar
sizlerde nasıl zorun çıkarıyor anlayamadım hala

hocam ben daha yeni göreve başladım.
Bu JUNIOR SHERİFFin bilgisayar takılı olduğunu nasıl anlıycam bana yardım cı olursanız sevinirim...

kasanın kapağını açıp bakarak öğrenebilirsin

bilgisayarın ilk açılışında junior sheriff menüsü gelir

yada bilgisayarda, yapılan işlemler bilgisayar kapanıp tekrar açılıdığında silinmişse
güvenlik kartı ile korunuyodur büyük bi ihtimalle (deep freeze programı yoksa)

Hocam saol cevap yazdığın için kasayı açamıyorum blg garantili ama olduğunu ilk açılışta tesbit ettim ve ctrl+home tuş kombinasyonu benim blg işe yaramıyor ne yapabilirim

Hocam exemcli hocamın verdiği driverı indirin. Başlangıçta network kart ile açılırken bir defa hızlı kur a basarak kurun. Sonra Açılırken ctrl + Home ve şifre 12345678 girdikten sonra c yi de korumasız olarak açın. Açıldıktan sonra exemcli hocamın verdiği driverı kurun ve bundan sonra güvenlik kartı aktif oluyo. Artık C yi korumalı olarak açabilirsiniz . Kolay gelsin..

arkadaşlar güvenlik kartlarında temel mantık
1-boot lan (bios)
2-yedekleme (ctrl+s)
3-her açılışta kurtarma (gün=0)
4-windows driverları

exemli hocam yardımların için teşekkür ederim fakat sorunumu hala çözebilmiş değilim

baştan izah etmek istiyorum.güvenlik kartlarım kurulmuştu fakat aktif değildi yani korumasız açılıyordu.
kullanma kılavuzundan aldığım bilgiye göre ctrl w ile açılıp tekrar kurulum programının çalıştırılması gerekiyorumuş.
kurudğumda, kaldırıp kurduğumda makine çalışmıyor güvenlik ekranından sonra kalıyor makine.kartı çıkardığımda çalışıyor, takdığımda yine aynı.
ne yapabilirim? biraz farklı bir sorun sanırım

güvenlik kartı

arkadaşlar ayarlamalar yaptıktan sonra bilgisayarrı tekrar açın ve açılışta kart menüsü görüldükten hemen sonra enter tuşuna basın şifre etkinleşir kart aktif olur.

Ekli dosyalar

• Exper Öğrenci PC Yeniden Yükleme.rar
    4.6 KB · Görüntüleme: 145
Geri